Povezane vesti

Bili Beron sa porodicom napustio Beograd, da li i Crvenu zvezdu?

Bili Beron sa porodicom napustio Beograd, da li i Crvenu zvezdu?

Mondo 19.03.2020
"Nedostajaće mi, kao i sjajni prijatelji koje smo ovde stekli. Idemo na sledeće poglavlje", dodao je američki bek i ostavio mnogo razloga zvezdašima da posumnjaju u to da će ga videti ponovo u crveno-belom. "Nedostajaće mi, kao i sjajni prijatelji… »
Beron: Ne mogu da kažem da li se vraćam u Srbiju... Možda me moja država ne pusti

Beron: Ne mogu da kažem da li se vraćam u Srbiju... Možda me moja država ne pusti

Mozzart sport 19.03.2020
"Košarka sada nije toliko bitna", poručio američki šuter. Oproštajna poruka supruge Bilija Berona - Valori, uznemirila je zvezdašku javnost. Iz tih njenih reči - “Beograd nas je tretirao dobro. Nedostajaće mi, kao i sjajni prijatelji koje smo… »
Beron: Mnoge stvari ne mogu da se potvrde, možda mi SAD ne dozvole povratak u Srbiju!

Beron: Mnoge stvari ne mogu da se potvrde, možda mi SAD ne dozvole povratak u Srbiju!

Hot sport 19.03.2020
U pojedinim beogradskim medijima nedavno se pojavila informacija da je Beron završio svoju misiju u Beogradu, iako je još pod ugovorom. Amerikanac objašnjava situaciju. Košarkaški stav, meka ruka, brzina i borbenost, karakteristike su jedno od… »

Vesti dana »