Povezane vesti
NALED predlaže državi mere za zaštitu privrede zbog Covid-19
Dnevnik 19.03.2020
BEOGRAD: NALED je uputio predlog od deset mera za podršku privredi i za očuvanje radnih mesta u aituaciji izazvanoj korona virusom, a predlog je otiša na adrese Predsedništva, Vlade, NBS i PKS. NALED predlaže da se mere usvoje zbog kontinuiteta u… »
Kinezi su pobedili epidemiju, a sada su dali svima recept za borbu protiv korone: Dačić objavio dobre vesti!
Pravda 19.03.2020
Vlada Srbije je u svakodnevnom zasedanju, a danas će biti održane najmanje dve sednice na kojima će se doneti nove mere koje su ad hok i koje zavise od trenutne situacije, kaže ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. On je na TV Prva rekao da je cilj mera… »
AmCam predložio Vladi Srbije mere u cilju smanjivanja negativnih efekata korona virusa na privredu
Novi magazin 19.03.2020
Američka privredna komora u Srbiji (AmCam) objavila je danas da je Vladi Srbije uputila predlog prvog kruga mera u cilju smanjivanja negativnih efekata pandemije korona virusa na domaću ekonomiju. Mere su predložene na osnovu ankete sprovedene među… »
Američka privredna komora predložila mere Vladi Srbije
N1 Info 19.03.2020
Američka privredna komora u Srbiji (AmCham) objavila je da je Vladi Srbije uputila predlog prvog kruga mera u cilju smanjivanja negativnih efekata pandemije koronavirusa na domaću ekonomiju. Mere su predložene na osnovu ankete sprovedene među članicama… »
Vesti dana »
ROADPOL akcija od 1. do 7. juna: Fokus na vozače dvotočkaša
Pirotske vesti pre 1 satjoš 38 povezanih
RHMZ upozorava na nevreme: Pljuskovi, grmljavina i grad mogući od 1. do 4. juna
iKragujevac pre 1 satjoš 42 povezane
Ministar Ivica Dačić predstavio "Sajber stražu": Nova platforma MUP-a štiti građane od internet prevara
Mondo pre 1 satjoš 18 povezanih






