Povezane vesti

Dekijev trening raport, ima veoma važnu poruku za sve nas!

Dekijev trening raport, ima veoma važnu poruku za sve nas!

Sportske.net 20.03.2020
Igrači Crvene zvezde treniraju kod kuće. Fudbaleri Crvene zvezde poštuju uredbu Vlade Republike Srbije o vanrednom stanju u državi ali i plan i program rada kod kuće koji im je zadao stručni štab na čelu sa trenerom Dejanom Stankovićem. Fudbal je… »
Stanković: Fudbaleri rade po programu i sve ispunjavaju

Stanković: Fudbaleri rade po programu i sve ispunjavaju

Dnevnik 20.03.2020
BEOGRAD: Trener Crvene zvezde Dejan Stanković izjavio je danas da u uslovima vanrednog stanja fudbaleri rade kod kuće po planu i programu koji su dobili i da sve maksimalno ispunjavaju. "Mi smo i pre uvođenja vanrednog stanja napravili plan kako će… »
Dejan Stanković o tome kako što manje izgubiti na spremnosti igrača...

Dejan Stanković o tome kako što manje izgubiti na spremnosti igrača...

Sportske.net 20.03.2020
Nije moguće da igrači budu kod kuće i da ostanu maksimalno spremni. On je pohvalio fudbalere jer su ozbiljno shvatili sve smernice. "Moram da ih pohvalim da su maksimalno ozbiljno shvatili sve što smo im rekli, ali i posebno jer poštuju preporuke… »
Stanković: Igrači imaju plan rada, disciplinovani su

Stanković: Igrači imaju plan rada, disciplinovani su

N1 Info 20.03.2020
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković kaže da je stručni štab u svakodnevnom kontaktu sa igračima, koji kod kuće sprovode program rada. Superliga Srbije je stopirana, usled pandemije koronavirusa. Crveno-beli su se, poput ostalih klubova, povukli u… »
Stanković: Svi igrači imaju plan rada kod kuće, a mi ih kontrolišemo do najsitnijih detalja

Stanković: Svi igrači imaju plan rada kod kuće, a mi ih kontrolišemo do najsitnijih detalja

Hot sport 20.03.2020
“Mi smo i pre uvođenja vanrednog stanja napravili plan kako će igrači i šta raditi od kuće ako do ove situacije dođe” – poručio je strateg crveno-belih. Fudbal je stao u većini zemalja Evrope zbog korona virusa, a fudbaleri Crvene zvezde… »
Stanković: Kontrolišemo igrače do najsitnijih detalja

Stanković: Kontrolišemo igrače do najsitnijih detalja

Mozzart sport 20.03.2020
„Mogu da ih pohvalim, jer su disciplinovani“, poručio Zvezdin šef stručnog štaba. Nema naznaka o nastavku Superlige, jer je u jeku pandemija virusa korona, ali fudbaleri Crvene zvezde i dalje izvršavaju profesionalne obaveze i rade po programu… »

Vesti dana »