Povezane vesti

Miško može sve - Košarkaš molio vladu da ga vrati kući, na kraju je njegov agent rešio problem!

Miško može sve - Košarkaš molio vladu da ga vrati kući, na kraju je njegov agent rešio problem!

Sportske.net 20.03.2020
Prvi čovek "Beobasket" agencije potvrdio da se reprezentativac Crne Gore bez problema vraća kući. Preneli smo danas da se bek Budućnosti Džastin Kobs oglasio na društvenim mrežama, tražio je od američke vlade da mu obezbedi povratak kući dok se… »
Reprezentativac Crne Gore se u strahu obratio vlastima: "Treba mi pomoć da se vratim kući"!

Reprezentativac Crne Gore se u strahu obratio vlastima: "Treba mi pomoć da se vratim kući"!

Sportske.net 20.03.2020
Boji se da se aerodromi ne zatvore. Košarkaš Budućnosti i novopečeni reprezentativac Crne Gore Džastin Kobs obratio se američkoj vladi, jer je kako i sam kaže "zaglavljen" u Crnoj Gori. "Ja sam profesionalni košarkaš zaglavljen u Crnoj Gori… »
Kobs moli za pomoć: Zarobljen sam u Crnoj Gori

Kobs moli za pomoć: Zarobljen sam u Crnoj Gori

Mozzart sport 20.03.2020
Amerikanac u problemu. Nadaju se svi da će takmičenje u ABA ligi privesti kraju, ali situacija sa virusom korona ne daje pravo na optimizam. Pre nekoliko dana zabeleženi su prvi zaraženi u Crnoj Gori, uskoro će i ta zemlja pooštiriti mere i… »
Amerikanac iz Budućnosti moli za pomoć: Zaglavljen sam u Crnoj Gori, hoću kući

Amerikanac iz Budućnosti moli za pomoć: Zaglavljen sam u Crnoj Gori, hoću kući

Večernje novosti 20.03.2020
Potrebna mi je pomoć da pređem granicu i odem kući pre nego što se svi letovi otkažu - poručio je Kobs. Prvotimac Budućnosti želi što pre da napusti Podgoricu. Američki košarkaš, koji je ove sezone jedan od najboljih u ovom klubu, hoće da se… »
Košakaš Budućnosti moli za pomoć: Zarobljen sam u Crnoj Gori, ne mogu da pređem granicu…

Košakaš Budućnosti moli za pomoć: Zarobljen sam u Crnoj Gori, ne mogu da pređem granicu…

Hot sport 20.03.2020
Veliki broj Amerikanaca, poslednjih dana vraća se u domovinu. Virus korona prekinuo je ABA ligu, kao i mnoge druge šampionate i nije poznato kada bi oni mogli da se nastave. Džastin Kobs, košarkaš Budućnosti, a odnedavno i reprezentativac Crne Gore… »

Vesti dana »