Povezane vesti

"Volim: Te!" Luka Jović ne krije sreću što je Sofija trudna, javno se oglasio o bebi, manekenka odmah komentarisala i sve je…

"Volim: Te!" Luka Jović ne krije sreću što je Sofija trudna, javno se oglasio o bebi, manekenka odmah komentarisala i sve je…

Blic 20.03.2020
Fudbaler Luka Jović ne krije sreću što će mu manekenka Sofija Milošević podariti bebu. Naime, Luka se javno oglasio i uz fotografiju na kojoj je u poljupcu sa Sofijom poručio: - Srećan sam što delim sa vama da ćemo imati bebu - napisao je, a… »
"Volim: Te!" Luka Jović ne krije sreću što je Sofija trudna, javno se oglasio o bebi, manekenka odmah komentarisala i sve je…

"Volim: Te!" Luka Jović ne krije sreću što je Sofija trudna, javno se oglasio o bebi, manekenka odmah komentarisala i sve je…

Sportal blic 20.03.2020
Fudbaler Luka Jović ne krije sreću što će mu manekenka Sofija Milošević podariti bebu. Naime, Luka se javno oglasio i uz fotografiju na kojoj je u poljupcu sa Sofijom poručio: - Srećan sam što delim sa vama da ćemo imati bebu - napisao je, a… »
Nakon čitavog skandala stižu i lepe vesti: Sofija Milošević je trudna!

Nakon čitavog skandala stižu i lepe vesti: Sofija Milošević je trudna!

Mondo 20.03.2020
Pohvalila se na Instagramu! Pohvalila se na Instagramu! Manekenka Sofija Milošević je radosnu vest da će ona i fudbaler Luka Jović postati roditelji objavila na svom Instagram profilu uz emotivnu poruku. "Želeli bismo da podelimo sa vama lepu vest… »
Čeka ga kazna ali i dobra vest: Luka Jović ponovo postaje otac (foto)

Čeka ga kazna ali i dobra vest: Luka Jović ponovo postaje otac (foto)

Hot sport 20.03.2020
Fudbaler Real Madrida ima ispred sebe težak period iz koga se nadamo da će izaći znatno jači. Ne cvetaju ruže Luki Joviću u Madridu, odigrao je svega 771 minut u Realu. U ovom trenutku daleko je od prvog tima, a nakon povratka u Srbiju postao je… »
"Imaćemo bebu, toliko sam zahvalna što je Luka pored mene" Sofija Milošević trudna

"Imaćemo bebu, toliko sam zahvalna što je Luka pored mene" Sofija Milošević trudna

Blic 20.03.2020
Sofija MIlošević čeka dete sa Lukom Jovićem. Manekenka Sofija Milošević koja ove dane provodi u izolaciji sa dečkom Lukom Jovićem je, kako jke sama otkrila, u blagoslovenom stanju. - Voleli bismo da sa vama podelimo srećne vesti, imaćemo bebu… »
Nakon loših, malo i dobrih vesti za Luku Jovića, a ova je najlepša moguća!

Nakon loših, malo i dobrih vesti za Luku Jovića, a ova je najlepša moguća!

Sportske.net 20.03.2020
Čestitamo. Fudbaler Real Madrida Luka Jović se u poslednjih nekoliko dana nalazi na naslovnim stranama novina iz potpuno pogrešnih razloga. Usled nepoštovanja propisane samoizolacije, stigla mu je i tužba, ali sada je konačno dočekao i dobre vesti… »
Sofija Milošević trudna sa Lukom Jovićem!

Sofija Milošević trudna sa Lukom Jovićem!

Telegraf 20.03.2020
Manekenka je lepu vest objavila na Instagramu. U jeku pandemije korona virusa koji je onesposobio čitav svet, Sofija Milošević objavila je da je trudna! Srpska manekenka čeka dete sa fudbalerom Reala Lukom Jovićem, koji se nedavno vratio u Srbiju, a… »
Karleuša brani Luku Jovića: Momku od dvadeset godina stavljate metu na čelo

Karleuša brani Luku Jovića: Momku od dvadeset godina stavljate metu na čelo

Mondo 20.03.2020
Velika prašina se digla zbog povratka srpskog fudbalera u zemlju u jeku pandemije. Velika prašina se digla zbog povratka srpskog fudbalera u zemlju u jeku pandemije. Nedugo nakon što je premijerka Srbije Ana Brnabić žestoko kritikovala povratnike u… »

Vesti dana »