Povezane vesti
U Češkoj za širenje lažnih vesti i panike zaprećena kazna zatvora
N1 Info 21.03.2020
Češka policija traga za autorima lažne vesti na društvenim mrežama da će se uvesti vanredno stanje i policijski sat zbog epidemije koronavirusa, a za takvo sejanje panike preti u stanju krize zbog epidemije kazna do osam godina zatvora. "To je… »
Vesti dana »
![Studenti najavili blokadu Niša, građani na ulicama i tokom praznika, nastavljeni pokušaji diskreditacije](https://nstatic.net/684/39004684fwupfv.jpg)
Studenti najavili blokadu Niša, građani na ulicama i tokom praznika, nastavljeni pokušaji diskreditacije
Glas Amerike pre 51 minutajoš 42 povezane
![Na zapadu Srbije sneg pada duže od 12 časova, nema problema u saobraćaju](https://nstatic.net/597/39000597oregyi.jpg)
Na zapadu Srbije sneg pada duže od 12 časova, nema problema u saobraćaju
RTV pre 6 satijoš 26 povezanih
![Srednjoškolka pešačila od Niša do Kragujevca: Otkrila šta joj je bilo najemotivnije](https://nstatic.net/img/logo/s/n1-info.png)
Srednjoškolka pešačila od Niša do Kragujevca: Otkrila šta joj je bilo najemotivnije
N1 Info pre 3 satajoš 8 povezanih
![Petsto dana zatočeništva talaca u Gazi; Izrael ostaje na pet strateških lokacija u južnom Libanu](https://nstatic.net/583/39000583rrrnez.jpg)
Petsto dana zatočeništva talaca u Gazi; Izrael ostaje na pet strateških lokacija u južnom Libanu
RTS pre 16 minutajoš 23 povezane
![Određen pritvor vlasniku gazdinstva osumnjičenom da je oštetio budžet za 218 miliona dinara](https://nstatic.net/467/39004467xuzpsj.jpg)
Određen pritvor vlasniku gazdinstva osumnjičenom da je oštetio budžet za 218 miliona dinara
Euronews pre 1 satjoš 24 povezane