Povezane vesti

Kako je Željko Joksimović pao na Jovanu? Kada je TO video, bilo mu je jasno da je ona PRAVA!

Kako je Željko Joksimović pao na Jovanu? Kada je TO video, bilo mu je jasno da je ona PRAVA!

Svet & Skandal 22.03.2020
Željko Joksimović i njegova supruga Jovana uživaju u skladnom braku i odrastanju njihovih mališana. “Severina je porodični nasilnik!” Nakon prozivki Milana Popovića, oglasio se Igor Kojić! Stao u odbranu supruge! Vedrana Rudan o koroni i… »
Bogdana i Veljko se sele na Kipar! Ceca ih MOLI da to ne rade!?

Bogdana i Veljko se sele na Kipar! Ceca ih MOLI da to ne rade!?

Svet & Skandal 22.03.2020
Nakon što postanu roditelji Veljko i Bogdana Ražnatović odlučili su da se presele na Kipar. Naslednik se očekuje početkom juna, a nakon rođenja sina Željka, Ražnatovići pakuju kofere i novi život započinju daleko od očiju javnosti. Vedrana… »
Sloba Radanović pod pritiskom – Draginja moli: “Oženi se sine, dok me još imaš!”

Sloba Radanović pod pritiskom – Draginja moli: “Oženi se sine, dok me još imaš!”

Svet & Skandal 22.03.2020
Izgleda da će Sloba Radanović morati da ubrza stvar i da se oženi što pre iako je sa Jelenom u vezi nepunih šest meseci. Vedrana Rudan o koroni i demokratiji! Pravo u metu – mnogima se OVO neće svideti! Bekuta pravi KONCERT za komšije! Jovana… »
Dragani Edo PLAĆAO za s*ks?! Hteo je samo PROVOD sa njom!

Dragani Edo PLAĆAO za s*ks?! Hteo je samo PROVOD sa njom!

Svet & Skandal 22.03.2020
Dragana Mitar i Edis Fetić započeli su svoju vezu još pre par godina, iako su i on i ona još uvek zvanično u braku, svoju ljubav ne kriju. Bekuta pravi KONCERT za komšije! Jovana Joksimović je IZGRDILA! “Gagi je krvnički udarao Anabelu po licu… »
POTRČKO! Dok Teodora zarađuje, Anđelo TROŠI i obavlja kućne poslove!

POTRČKO! Dok Teodora zarađuje, Anđelo TROŠI i obavlja kućne poslove!

Svet & Skandal 22.03.2020
Teodora Džehverović bezuspešno poukušava da sakrije svoju vezu sa manekenom Anđelom Rankovićem. IMAM DVE ĆERKE, NIKAD NE BIH NA TO PRISTALA: Slađa Delibašić ŠOKIRALA izjavom o Luni (VIDEO) “Posle narko-žurke doveo si joj devojku od 15 godina… »

Vesti dana »