Povezane vesti

Mijatović: Lorenco Sans mi je bio kao otac

Mijatović: Lorenco Sans mi je bio kao otac

N1 Info 22.03.2020
Predrag Mijatović, proslavljeni crnogorski fudbaler i legenda Reala, sa neizmernom tugom je primio vest o smrti Lorenca Sansa od koronavirusa. Sans je bio predsednik Reala 1998. godine, kada je "kraljevski klub", Mijatovićevim golom, osvojio sedmu… »
Potpuno slomljen! Mijatović eksplodirao nakon smrti predsednika Reala i ispričao sve: Jedna od najtužnijih noći mog…

Potpuno slomljen! Mijatović eksplodirao nakon smrti predsednika Reala i ispričao sve: Jedna od najtužnijih noći mog…

Sportal blic 22.03.2020
Real Madrid i Španija su u u subotu zavijeni u crno, nakon što je preminuo Lorenco Sans, legendarni predsednik tog kluba. Ljubiteljima fudbala u Srbiji, Lorenco je mogao biti poznat najviše po dovođenju u Real, a nekadašnji fudbaler Partizana teško… »
Peđa Mijatović o smrti Lorenca Sanza: Bio mi je kao otac, ovo je jedna od najtužnijih noći u mom životu

Peđa Mijatović o smrti Lorenca Sanza: Bio mi je kao otac, ovo je jedna od najtužnijih noći u mom životu

Večernje novosti 22.03.2020
Sanz je bio predsednik Reala 1998. godine, kada je "kraljevski klub", Mijatovićevim golom, osvojio sedmu titulu prvaka Evrope, koja se čekala od 1966. godine. Predrag Mijatović, proslavljeni fudbaler i legenda Reala, sa neizmernom tugom je primio vest… »
Peđu Mijatovića obuzela velika tuga: ''Otići ovako, bez mogućnosti da se oprostiš...''

Peđu Mijatovića obuzela velika tuga: ''Otići ovako, bez mogućnosti da se oprostiš...''

Sportske.net 22.03.2020
I sam je, nažalost, svojevremeno preživeo tešku porodičnu tragediju, ali ovo što se noćas dogodilo takođe ga je veoma potreslo. Fudbalski svet je sinoć pogodila vest o smrti nekadašnjeg predsednika Real Madrida Lorenca Sansa, koji je jedna od… »

Vesti dana »