Povezane vesti

Karantin neće sprečiti moje planove: Kaja Ostojić pokazala šta radi kod kuće, inspirisala sve ostale! (Foto)

Karantin neće sprečiti moje planove: Kaja Ostojić pokazala šta radi kod kuće, inspirisala sve ostale! (Foto)

Kurir 22.03.2020
Katarina Kaja Ostojić otkrila je u čemu je pandemija korona virusa nikako neće sprečiti. Poznato je da pevačica vodi računa o svom izgledu, a tako je i sada, uprkos tome što vreme provodi unutar kuće. "Karantin neće upropastiti moje planove"… »
Nata se pridržava svih mera: Bekvalčeva sa maskom na licu posetila roditelje, a ovo je donela Dragoljubu i Miri! Foto

Nata se pridržava svih mera: Bekvalčeva sa maskom na licu posetila roditelje, a ovo je donela Dragoljubu i Miri! Foto

Kurir 22.03.2020
Nataša Bekvalac posetila je svoje roditelje Dragoljuba i Miru tokom izolacije, a pridržavala se svih izdatih mera. Pevačica je sa maskom na licu i rukavicama donela roditeljima hranu na ulazna vrata, držala odstojanje i uručila mami kesu. "Ostani kod… »
Neka vas Bog zaštiti od svakog zla! Ninu Badrić uznemirile scene posle zemljotresa, pa utehu našla u bibliji! (Foto)

Neka vas Bog zaštiti od svakog zla! Ninu Badrić uznemirile scene posle zemljotresa, pa utehu našla u bibliji! (Foto)

Kurir 22.03.2020
Nina Badrić potresla se zbog zemljotresa koji se dogodio u Zagrebu, pa se obratila pratiocima na društvenim mrežama. Pevačica je objavila nekoliko strašnih fotografija sa mesta koja su pogođena zemljotresom, pa je citirala deo iz Biblije. "Jer ja… »
Sa maskom na licu i šerpom u ruci se pojavila na njihovim vratima: Nataša Bekvalac ima snažnu poruku i svi treba da rade…

Sa maskom na licu i šerpom u ruci se pojavila na njihovim vratima: Nataša Bekvalac ima snažnu poruku i svi treba da rade…

Blic 22.03.2020
Nataša Bekvalac u samoizolaciji je zbog epidemije korona virusa u Srbiji, te vreme uglavnom provodi u svom stanu sa naslednicama Hanom i Katjom, a kada posećuje svoje roditelje to čini sa posebnim oprezom. Nataša je danas odnela ručak mami i tati… »

Vesti dana »