Povezane vesti

Plasido Domingo objavio da je zaražen koronavirusom

Plasido Domingo objavio da je zaražen koronavirusom

RTS 22.03.2020
Španski operski pevač Plasido Domingo objavio je na svojoj stranci na „fejsbuku“ da je pozitivan na novi koronavirus. Poznati operski pevač, Plasido Domingo, napisao je na svojoj stranici na Fejsbuku da oseća morarlnu obavezu da svoje poklonike… »
Plasido Domingo pozitivan na koronavirus

Plasido Domingo pozitivan na koronavirus

N1 Info 22.03.2020
Španski operski pevač Plasido Domingo izjavio je da je zaražen novim koronavirusom. "Osećam da imam moralnu dužnost da vam kažem da sam testiran pozitivno na koronavirus", napisao je 79-godišnji Domingo na Fejsbuku. Čuveni španski tenor je naveo… »
Plasido Domingo oboleo od korone! Španski operski pevač i cela njegova porodica u izolaciji! Ove simptome je imao

Plasido Domingo oboleo od korone! Španski operski pevač i cela njegova porodica u izolaciji! Ove simptome je imao

Kurir 22.03.2020
Operski španski pevač Plasido Domingo testirao se na koronavirus i potvrđeno je da je zaražen. Pevač je potvridio da je pozitivan posle testiranja na koronavirus. "Moja porodica i ja smo u samoizolaciji, i ostaćemo u izolaciji sve dok nam kažu… »
Plasido Domingo pozitivan na koronu!

Plasido Domingo pozitivan na koronu!

Mondo 22.03.2020
Test potvrdio! Test potvrdio! Španki tenor Plasido Domingo (79) saopštio je da je testiran na korona virus i da je test pozitivan. "Osećam da je moja dužnost da saopštim da je test pokazao da sam pozitivan na korona virus. Moja porodica i ja smo u… »
Operski pevač Plasido Domingo se obratio javnosti: "Imam koronu, molim vas ostanite kod kuće"

Operski pevač Plasido Domingo se obratio javnosti: "Imam koronu, molim vas ostanite kod kuće"

Večernje novosti 22.03.2020
Španski operski pevač Plasido Domingo saopštio je da je inficiran korona virusom. Španski operski pevač Plasido Domingo saopštio je da je inficiran korona virusom. - Osećam da je moja moralna dužnost da vam kažem da sam pozitivan na korona virus… »

Vesti dana »