Povezane vesti

Srbijo, poslušaj poruku i savet Marka Materacija za naš narod!

Srbijo, poslušaj poruku i savet Marka Materacija za naš narod!

Sportske.net 22.03.2020
Hoćemo li se opametiti i koliko je još poruka potrebno ako još uvek nećemo? Legendarni italijanski fudbaler i veliki prijatelj našeg Dejana Stankovića - Marko Materaci, obratio se našem narodu u video-poruci. Materaci je čitavu deceniju proveo u… »
Materaci poručio Srbima: Ne radite kao Italijani, slušajte Vladu

Materaci poručio Srbima: Ne radite kao Italijani, slušajte Vladu

Sportski žurnal 22.03.2020
Bivši italijanski fudbaler i nekadašnji saigrač srpskog reprezentativca Dejana Stankovića u ekipi Intera, Marko Materaci, poslao je, preko Stankovića, poruku Srbima. "Šaljem ovaj apel srpskom narodu, mislim da je jako važno jer smo mi Italijani… »
Materacijeva poruka: Deki brate, srpski narode, ne grešite kao mi Italijani

Materacijeva poruka: Deki brate, srpski narode, ne grešite kao mi Italijani

Mondo 22.03.2020
Legendarni fudbaler uputio je javni apel javnosti Srbije da se pridržava uputstava i tako izbegne greške Italije. Legendarni fudbaler uputio je javni apel javnosti Srbije da se pridržava uputstava i tako izbegne greške Italije Legendarni italijanski… »
Emotivna poruka marka materacija: Srbi, nemojte da grešite kao i mi, radili smo šta smo hteli!

Emotivna poruka marka materacija: Srbi, nemojte da grešite kao i mi, radili smo šta smo hteli!

Hot sport 22.03.2020
Čuveni italijanski reprezentativac Marko Materaci poslao je emotivnu poruku narodu Srbije u borbi protiv korona virusa. Nekadašnji saigrač Dejana Stankovića u Interu poslao je jaku poruku da poštuju odredbe Vlade Srbije u borbi protiv opasnog… »
Deki brate, pazite se, ovaj prokleti virus pogađa sve: Materacijevo upozorenje srpskom narodu

Deki brate, pazite se, ovaj prokleti virus pogađa sve: Materacijevo upozorenje srpskom narodu

Telegraf 22.03.2020
Tera Srbe da uče iz tuđih grešaka da ne bi učili na svojim. Legendarni italijanski fudbaler Marko Materaci i nekadašnji saigrač Dejana Stankovića u Interu, poslao je poruku Dekiju kako bi zaštitio živote u Srbiji. Korona virus je najstrašnije… »

Vesti dana »