Повезане вести
Прва жртва короне у Црној Гори, почетком марта био у Србији
Дневник 23.03.2020
ПОДГОРИЦА: У Црној Гори је потврђен први смртни случај од последица коронавируса, саопштили су Институт за јавно здравље и Клинички центар Црне Горе. Директор Клиничког центра Јевто Ераковић изјавио је да је реч о 65-годишњем… »
Још пет случајева корона вируса у Црној Гори, укупно 27
Слободна Европа 23.03.2020
У Црној Гори је данас потврђено још пет случајева коронавируса, од којих су три повезана са већ постојећим, саопштио је Институт за јавно здравље. „Управо је завршена анализа још 19 узорака, од којих је пет било позитивно. Три… »
Прва жртва корона вируса у Црној Гори
Данас 22.03.2020
У Црној Гори је потврђен први смртни случај од последица корона вируса. Реч је о 65-годишњем мушкарцу, наводи се у заједничком саопштењу Института за јавно здравље (ИЈЗ) и Клиничког центра Црне Горе. Раније је вечерас ИЈЗ… »
У Црној Гори преминуо први пацијент заражен вирусом корона
Блиц 22.03.2020
У Клиничком центру Црне Горе вечерас је од последица новог корона вируса преминуо 65-тогодишњи З. П. из Херцег Новог. Он је прва жртва вируса Ковид-19 у тој земљи, изјавио је директор Клиничком центру Црне Горе Јевто Ераковић… »
Вести дана »
Облачно и хладно, местимично са кишом и снегом: Највиша температура до 13 степени
Невсмакс Балканс пре 1 сатјош 19 повезаних
Ноћас у Београду шест саобраћајних незгода, петоро лакше повређено
Нова пре 27 минутајош 8 повезаних







