Povezane vesti
Stefanović: Za sada nema trudnica obolelih od korone virusa
Dnevnik 23.03.2020
BEOGRAD: Za sada u Srbiji nema slučajeva trudnica obolelih od korona virusa rekao je Tanjugu direktor u Klinici za ginekologiju i akušerstvo (GAK) Aleksandar Stefanović i poručio da su se pripremili za takvu situaciju. "Tokom vikenda smo imali neke… »
Savet lekara trudnicama – biti kod kuće, kuće i kuće
RTS 23.03.2020
Posebno zabrinute zbog koronavirusa su trudnice. Ipak, ne postoje zvanični naučni izveštaji da su trudnice osetljivije na koronavirus nego ostatak populacije, kao ni o efektima štetnim po plod. Prof. dr Aleksandar Stefanović, direktor Klinike za… »
Višegradska spremna da prihvati trudnice zaražene virusom korona ukoliko bude takvih slučajeva
Blic 23.03.2020
Klinika za ginekologiju i akušerstvo u Višegradskoj spremna je za prihvat i onih trudnica za koje se sumnja da imaju virus korona, kao i za potvrđene slučajeve, izjavio je danas direktor Aleksandar Stefanović, dodajući da sadašnja situacija izazvana… »
Direktor GAK: Do sada nije bilo porodilja sa korona virusom
Danas 23.03.2020
Direktor Klinike za ginekologiju i akušerstvo u Višegradskoj Aleksandar Stefanović izjavio je danas da u toj bolnici do sada nije bilo trudnica sa simptomima korona virusa, ali da su izdvojena posebna odeljenja i porodjajne sale, ukoliko bude i takvih… »
Vesti dana »
Veselin Milić izneo odbranu na saslušanju, tužilaštvo predložilo pritvor do 30 dana
Newsmax Balkans pre 0 minutajoš 48 povezanih
Boban Rajić Novostima i Politici dodao i NIN - šta još ima u vlasništvu
N1 Info pre 1 satjoš 23 povezane
Cene goriva u Srbiji ostaju nepromenjene do 22. maja, uredba o cenama produžena do avgusta
Naslovi.ai pre 3 satajoš 29 povezanih
(Video) Novinar: "Što i dalje napadate Iran kad niste ništa postigli?" Tramp: "Najgori ste!"
Blic pre 55 minutajoš 78 povezanih





