Povezane vesti

Jelena Dokić poslala poruku podrške Zagrebu: ''Hrvatska je moja druga kuća''

Jelena Dokić poslala poruku podrške Zagrebu: ''Hrvatska je moja druga kuća''

Sportske.net 23.03.2020
Poznata teniserka oglasila se povodom teškog zemljotresa koji je juče pogodio Zagreb. U jeku pandemije koronavirusa, Hrvatska se od juče bori i sa posledicama teškog zemljotresa u Zagrebu, najjačeg koji je pogodio to područje posle 140 godina. Slike… »
Jelena Dokić u suzama: Zagrebe, moj drugi dome…

Jelena Dokić u suzama: Zagrebe, moj drugi dome…

Hot sport 23.03.2020
U nedelju ujutru stigle su vesti iz Zagreba, da je hrvatsku prestonicu pogodio snažan zemljotres. Posledice potresa se mogu videti na brojnim građevinama, a nekadašnja teniserka Jelena Dokić mislima je uz porodicu i prijatelje. – Usred vrhunca… »
Podrška Jelene Dokić! "Hrvatska je moj drugi dom, drži se, zagrebe!" /foto/

Podrška Jelene Dokić! "Hrvatska je moj drugi dom, drži se, zagrebe!" /foto/

Sportal blic 23.03.2020
Jelena Dokić utučena je zbog zemljotresa u Hrvatskoj, koji je posebno pogodio Zagreb. Prethodno nedeljno jutro je bilo prilično teško za prestonicu Hrvatske, zemljotres je razorio mnoge zgrade, bolnice i crkve, ceo dan protekao je u saniranju štete… »
Jelena Dokić utučena posle zemljotresa u Hrvatskoj: Zagreb je moja druga kuća, ulice kojima sam išla svakog dana su…

Jelena Dokić utučena posle zemljotresa u Hrvatskoj: Zagreb je moja druga kuća, ulice kojima sam išla svakog dana su…

Večernje novosti 23.03.2020
Srpska teniserka sa australijskim pasošem Jelena Dokić javila se putem društvenih mreža uplakana i razočarna zbog onog što se desilo u Zagrebu. Virus korona nije izgleda dovoljan. Hrvatsku je pored svega pogodio i zemljotres, pa je virus pomeren u… »

Vesti dana »