Povezane vesti
Vučević: Pomoć penzionerima, građani se pridržavaju mera
RTV 23.03.2020
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević izjavio je da je noć u tom gradu protekla mirno i da se većina građana pridržava ograničenja kretanja i najavio pomoć penzionerima i socijalno ugroženim porodicama i pojedincima. On je na TV Prva rekao da… »
Vučević: Većina poštuje mere, pomoć penzionerima i ugroženima
Dnevnik 23.03.2020
NOVI SAD: Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević rekao je 23. marta da je noć u tom gradu protekla mirno i da se većina građana pridržava ograničenja kretanja i najavio pomoć penzionerima i socijalno ugroženim porodicama i pojedincima. On je na TV Prva… »
Nije vreme za šetnju i rekreaciju: Novosađani disciplinovani, stiže pomoć penzionerima
Srbija danas 23.03.2020
Mere nisu donete da bi neko trenirao strogoću, nego da bi se sačuvali životi i zdravlje građana. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević rekao je danas da je noć u tom gradu protekla mirno i da se većina građana pridržava ograničenja kretanja i najavio… »
Vesti dana »

"Građani će primetiti osetnu razliku u cenama" Detaljna analiza ekonomskih mera: Država time utiče povoljno na budžete porodica!
Kurir pre 1 minutjoš 33 povezane

NBS naložila povoljnije uslove kreditiranja za građane sa primanjima do 100.000 dinara
RTS pre 1 minutjoš 24 povezane

Vremenska prognoza za ponedeljak, 25. avgust 2025: Pretežno sunčano i umereno toplo
Beta pre 3 satajoš 19 povezanih

Novaka mučili žuljevi, ali upisao je trijumf: Nakon tri sata „slomio“ Amerikanca za drugo kolo US opena
Dnevnik pre 4 satijoš 33 povezane

Ne vidi se kraj kolonama! Na ovom graničnom prelazu se čeka 4 sata, automobili se jedva pomeraju (foto)
Blic pre 2 satajoš 16 povezanih