Povezane vesti

Zamenica direktora Batuta: Desio mi se lapsus kada je u pitanju datum prvog slučaja koronavirusa

Zamenica direktora Batuta: Desio mi se lapsus kada je u pitanju datum prvog slučaja koronavirusa

Insajder 23.03.2020
Epidemiolog Darija Kisić Tepavčević navela je danas na konferenciji za medije u Vladi Srbije da je podatak koji je iznela da je prvi zabeležen slučaj koronavirusa u Srbiji 1. mart – lapsus. Ona je rekla je ona lekar, da se čitav svoj život… »
Lekarka tvrdi da je napravila lapsus kada je rekla da je korona registrovana u Srbiji 1. marta

Lekarka tvrdi da je napravila lapsus kada je rekla da je korona registrovana u Srbiji 1. marta

Novi magazin 23.03.2020
Zamenica direktora Instituta za javno zdravlje "Milan Jovanović Batut" Darija Kisić Tepavčević izjavila je danas da je njena izjava da je prva infekcija korona virusom u Srbiji izolovana pet dana pre nego što je to objavljeno, bila samo lapsus. Na… »
Kisić Tepavčević: Napravila sam lapsus, prvi slučaj zabeležen 6. marta

Kisić Tepavčević: Napravila sam lapsus, prvi slučaj zabeležen 6. marta

RTV 23.03.2020
BEOGRAD - Zamenica direktora Instituta za javno zdravlje "Batut" Darija Kisić Tepavčević izjavila je danas da je napravila lapsus kada je govorila o datumu prvog importovanog slučaja virusa korona u Srbiji i da je on zabeležen 6. marta, te dodala da… »
Kisić Tepavčević: Napravila sam lapsus, prvi slučaj se desio 6. marta

Kisić Tepavčević: Napravila sam lapsus, prvi slučaj se desio 6. marta

N1 Info 23.03.2020
"Ja sam juče dala izjavu u kojoj mi se desio lapsus u datumu prvog importovanog slučaja. Pogodilo me je da su se pojedini mediji uhvatili za taj lapsus. Prvi slučaj se desio u prvoj nedelji marta - 6. marta, odmah smo tada sazvali konferenciju i… »
Kisić Tepavčević: Prvi slučaj korone u Srbiji otkriven u prvoj nedelji marta, a ne prvog marta

Kisić Tepavčević: Prvi slučaj korone u Srbiji otkriven u prvoj nedelji marta, a ne prvog marta

Danas 23.03.2020
Epidemiološkinja apelovala na javnost da se infekcija korona virusom ne politizuje Darija Kisić Tepavčević oglasila se dan nakon što je na RTS-u izjavila da je prva infekcija korona virusom u Srbiji izolovana prvog marta, što je izazvalo pažnju… »
Kisić Tepavčević: Napravila sam lapsus. Prvi slučaj koronavirusa u Srbiji zabeležen je 6. marta

Kisić Tepavčević: Napravila sam lapsus. Prvi slučaj koronavirusa u Srbiji zabeležen je 6. marta

Nedeljnik 23.03.2020
(BETAPHOTO/Predsednistvo Srbije/Dimitrije Goll/DS) Direktorka Instituta Batut Darija Kisić Tepavčević kazala je da joj se omakao lapsus, te da je prvi slučaj koronavirusa u Srbiji zabeležen 6. marta. Ona je u programu RTS prethodno rekla da da je… »
Da li je ovo Vučićev kraj?! Doktorka koja je tvrdila da je korona stigla u Srbiju pre raspisivanja izbora sada kaže da je…

Da li je ovo Vučićev kraj?! Doktorka koja je tvrdila da je korona stigla u Srbiju pre raspisivanja izbora sada kaže da je…

Pravda 23.03.2020
Gostujući na RTS-u, zamenica direktora Instituta za javno zdravlje "Milan Jovanović Batut" Darija Kisić Tepavčević rekla je da je prva infekcija koronavirusom u Srbiji izolovana 1. marta. Međutim, ona je na današnjoj konferenciji izjavila da je… »
Prvi slučajevi korone u Srbiji registrovani još 1. marta, ali prećutani (VIDEO)

Prvi slučajevi korone u Srbiji registrovani još 1. marta, ali prećutani (VIDEO)

Danas 23.03.2020
Gostujući na RTS-u, zamenica direktora Instituta za javno zdravlje „Milan Jovanović Batut“ Darija Kisić Tepavčević rekla je da je prva infekcija korona virusom u Srbiji izolovana 1. marta. Kako navodi portal Nova S, građanima je, pak, rečeno da… »
Kisić: Sve informacije objavljujemo odmah

Kisić: Sve informacije objavljujemo odmah

IndeksOnline 23.03.2020
BEOGRAD – Epidemiolog Darija Kisić Tepavčević kaže da se od prvog slučaja novoh korona virusa, koji je u Srbiji registrovan u prvoj nedelji marta, 6. marta, sve informacije objavljuju javno. “Od samog početka sve informacije koje imamo o novom… »
Oglasila se i epidemiolog Kisić: Sve informacije objavljujemo odmah! Ništa ne krijemo! Prvi registrovan slučaj korona virusa…

Oglasila se i epidemiolog Kisić: Sve informacije objavljujemo odmah! Ništa ne krijemo! Prvi registrovan slučaj korona virusa…

Pravda 23.03.2020
Epidemiolog Darija Kisić Tepavčević kaže da se od prvog slučaja novog korona virusa, koji je u Srbiji registrovan u prvoj nedelji marta, 6. marta, sve informacije objavljuju javno. "Od samog početka sve informacije koje imamo o novom korona virusu… »
Prećutali prve zaražene zbog prikupljanja potpisa

Prećutali prve zaražene zbog prikupljanja potpisa

Cenzolovka 23.03.2020
Gostujući na RTS-u, zamenica direktora Instituta za javno zdravlje "Milan Jovanović Batut" Darija Kisić Tepavčević rekla je da je prva infekcija koronavirusom u Srbiji izolovana 1. marta. Građanima je, pak, rečeno da je prvi slučaj otkriven 5 dana… »
Kisić Tepavčević: Sve informacije od prvog slučaja obolelog objavljujemo odmah i sve je dostupno svima i proverljivo!

Kisić Tepavčević: Sve informacije od prvog slučaja obolelog objavljujemo odmah i sve je dostupno svima i proverljivo!

Kurir 23.03.2020
Epidemiolog Darija Kisić Tepavčević kaže da se od prvog slučaja novoh korona virusa, koji je u Srbiji registrovan u prvoj nedelji marta, 6. marta, sve informacije objavljuju javno. "Od samog početka sve informacije koje imamo o novom korona virusu… »

Vesti dana »