Povezane vesti

Stanari zgrade u kojoj je požar odneo šest života dobili grejanje i struju

Stanari zgrade u kojoj je požar odneo šest života dobili grejanje i struju

N1 Info 23.03.2020
Stanari višespratnice u Ulici Milutina Milankovića 110 na Novom Beogradu, u kojoj je u subotu rano ujutru izbio požar, dobili su grejanje, a u većini stanova ponovo je uključena struja. Zamenik gradonačelnika Goran Vesić kaže da struja nije… »
Žena nije ni znala da joj je stan u plamenu, probudile je komšije i spasla se. Za sina je bilo kasno

Žena nije ni znala da joj je stan u plamenu, probudile je komšije i spasla se. Za sina je bilo kasno

Telegraf 23.03.2020
Na tri zahvaćena sprata bilo je šest žrtava. "Lupao sam redom na vrata, budio komšije vičući da izlaze napolje, da je požar. Lupao sam i na vrata stana na 8. spratu, gde je, kako sam posle čuo, i izbio požar. Tu je živela majka sa nepokretnim… »
Pakao na devetom spratu odneo majku, oca i sina, spasla se samo ćerka, bračni par izgoreo na 10. spratu: Dan posle…

Pakao na devetom spratu odneo majku, oca i sina, spasla se samo ćerka, bračni par izgoreo na 10. spratu: Dan posle…

Večernje novosti 22.03.2020
U novobeogradskom Bloku 28 stanari u neverici, šestoro komšija nestalo u trenu, desetine porodica napustile ulaze. Uništeno sedam stanova na tri sprata. LUPAO sam redom na vrata, budio komšije vičući da izlaze napolje, da je požar. Lupao sam i na… »

Vesti dana »