Povezane vesti

Hrvatski bokser zaražen koronavirusom

Hrvatski bokser zaražen koronavirusom

Vesti online 24.03.2020
Jedan član bokserske reprezentacije Hrvatske ima koronavirus, po povratku sa olimpijskih kvalifikacija u Londonu, objavio je trener Tomo Kadić. On je na Fejsbuku napisao da postoji velika šansa da su i ostali članovi tima pozitivni. – Danas sam… »
Bokseri zaraženi u Londonu, balkanom grmi: "Obiće mi se ovo o glavu, ali moram... Oni vole samo da se slikaju!"

Bokseri zaraženi u Londonu, balkanom grmi: "Obiće mi se ovo o glavu, ali moram... Oni vole samo da se slikaju!"

Sportal blic 24.03.2020
Olimpijske bokserske kvalikacije u Londonu, na kome su učestvovali i predstavnici Srbije, prekinute su 16. marta zbog pandemije korona virusa. Nedelju dana kasnije trener reprezentacije Hrvatske Tomo Kadić otkrio je da je jedan član njihove ekspedicije… »
Žrtvovali smo živote zbog Hrvatske: Bokseri prošli pakao u Londonu, jedan zaražen koronom, drugom "gori glava"

Žrtvovali smo živote zbog Hrvatske: Bokseri prošli pakao u Londonu, jedan zaražen koronom, drugom "gori glava"

Večernje novosti 24.03.2020
Bokserski savez nije stao iza nas, oni vole samo da se slikaju kada se vratimo sa medaljama. Otišli smo u London bez ičeg, nismo imali ni maske, ništa, kaže Tomo Kadić. Bokseri su dugo odolevali virusu korona, želeli su po svaku cenu da se održi… »

Vesti dana »