Povezane vesti

"Kud ga izabrah, nazvala sam brak: - tenzija"Anabela konačno otkrila zbog čega joj je sve krenulo nizbrdo sa Atijasom

"Kud ga izabrah, nazvala sam brak: - tenzija"Anabela konačno otkrila zbog čega joj je sve krenulo nizbrdo sa Atijasom

Blic 24.03.2020
Pevačica Anabela Atijas razgovarala je sa Erminom Pašović i Jovanom Tomić Matorom i započela priča oko vereničkog prstenja, te je Atijasova otkrila detalj o svom braku koji niko nije znao. - Ja veridbu ne gledam kao preduslov za brak, nego kao… »
Kud sam ga uzela! Brak sam nazvala tenzijom: Andrej kupio Anabeli verenički prsten zbog kog je sve krenulo po zlu! Video

Kud sam ga uzela! Brak sam nazvala tenzijom: Andrej kupio Anabeli verenički prsten zbog kog je sve krenulo po zlu! Video

Kurir 24.03.2020
Anabela Atijas progovorila je o vereničkom prstenu koji joj je dao Andrej, pa otkrila zbog čega nije trebalo da ga kupe. Jovana Tomić Matora iznela je svoj stav o prstenju, a Anabela se nadovezala životnom pričom. "Ja veridbu ne gledam kao preduslov… »
Veridba matore i sanje je propala zbog ovoga! Jovana iznela privatne detalje, a onda progovorila o bebi! (video)

Veridba matore i sanje je propala zbog ovoga! Jovana iznela privatne detalje, a onda progovorila o bebi! (video)

Kurir 24.03.2020
Jovana Tomić Matora ispričala je Anabeli Atijas zbog čega joj je propala veridba sa Sanjom Stanković, sa kojom je još od prve sezone "Zadruge". Naime, Sanja je Matoroj gledala slike u telefonu, pa Jovana nije uspela da sakrije svoje namere. "Imam… »

Vesti dana »