Povezane vesti
Evropska unija otvorila pristupne pregovore sa Albanijom i Severnom Makedonijom
Radio 021 24.03.2020
Evropska unija je postigla dogovor o otvaranju pregovora o članstvu sa Severnom Makedonijom i Albanijom, saopšteno je u Briselu posle video-konferencije saveta ministara opštih poslova EU. Politički dogovor ministara trebalo bi da potvrde i šefovi država… »
Skoplje i Tirana dobili zeleno svetlo za otvaranje pregovora s EU
Danas 24.03.2020
Ministri za evropske poslove zemalja EU danas su dali „političko zeleno svetlo“ za pokretanje pretpristupnih pregovora sa Severnom Makedonijom i Albanijom, ali bez određivanja datuma. Video-dogovor šefova evropskih diplomatija mora biti potvrđen u… »
EU: Pregovori o prijemu sa S. Makedonijom, dodatni uslovi za Albaniju
Danas 24.03.2020
Ministri spoljnih poslova država Evropske unije su danas postigli „politički dogovor“ da se, zasad bez određivanja datuma, pokrenu pregovori o prijemu u članstvo sa Severnom Makedonijom i Albanijom. Ali od vlasti u Tirani se traži da dodatno pokažu… »
Vesti dana »

Ministar Nenad Vujić: Napad na tužilaštvo u Valjevu će biti najoštrije kažnjen
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

"Povređen žandarm, biće uhapšeni svi koji su kršili zakon": Dačić se oglasio o nasilju i sukobima na protestima
Mondo pre 6 satijoš 3 povezane

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

"Brzo, već u petak": Aksios: Tramp želi sastanak sa Putinom i Zelenskim 22. avgusta
Blic pre 8 satijoš 1 povezana