Povezane vesti
Pokrajinski ombudsman: Moguće povećano porodično nasilje zbog izolacije
Danas 24.03.2020
Pokrajinski ombudsman upozorio je danas da je u uslovima pandemije korona virusa i propisanih mera izolacije i ograničenog kretanja, moguće povećanje stope nasilja u porodici, naročito nad ženama i decom. Navodeći da u Srbiji postoji 13 sigurnih kuća… »
Pokrajinski ombudsman: Moguće pojačano nasilje u porodici, pomoći deci i ženama da dobiju utočište
Radio 021 24.03.2020
Radi suzbijanja i sprečavanja širenja virusa korona i zaštite stanovništva, Vlada Srbije donela je posebne mere, među kojima su zatvaranje škola, obdaništa i fakulteta i zabrana kretanja za sve građane od 17 časova do pet časova ujutru, što može da se… »
U uslovima izolacije moguće pojačano nasilje u porodici
Dnevnik 24.03.2020
NOVI SAD: Imajući u vidu činjenicu da se velika većina slučajeva nasilja u porodici dešava upravo u domu žrtve nasilja, Pokrajinski ombudsman upozorava da je u uslovima izolacije i ograničenog kretanja moguće pojačano nasilje u porodici, naročito nad… »
Vesti dana »
Putinov savetnik: Sastanak u Kremlju SAD i Rusije o Ukrajini bio produktivan, ali još ima posla
Beta pre 3 satajoš 5 povezanih
CIK nije verifikovala Srpsku listu za izbore 28. decembra: oglasio se OEBS
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Biznis forum u Skoplju okupiće sutra 200 makedonskih i srpskih privrednika
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Drama na 2.200 metara visine: Spasioci evakuisali vojnike sa planine u BiH, stigao im hitan poziv
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
"Putin neće odustati" Zvaničnik NATO uzburkao sve izjavom usred sastanka sa Amerikancima: "Moskva nije spremna..."
Blic pre 5 satijoš 1 povezana



