Povezane vesti
U pritvoru 75 ljudi zbog kršenja mera samoizolacije
PP media 24.03.2020
Zbog kršenja mera samoizolacije u pritvoru se u ovom momentu nalazi 75 ljudi, izjavio je danas državni sekretar u Ministarstvu pravde Radomir Ilić. Ilustracija, foto: www.ppmedia.rs A.Rovčanin Uprava za izvršenje krivičnih sankcija Ministarstva pravde… »
Uskoro počinju suđenja za kršenje samoizolacije
Jugmedia 24.03.2020
U tri posebna pritvora, u Vršcu, Pirotu i Požarevcu, trenutno se nalazi ukupno 75 građana koji su prekršili meru samoizolacije koju im je odredila sanitarna inspekcija, a uskoro ih čeka početak suđenja za krivično delo nepostupanje po zdravstvenim… »
Vesti dana »

Privatno obezbeđenje, fantomke i policijski kordon: Opozicija ne učestvuje u radu Skupštine Zaječara dok se ne ukloni privatno obezbeđenje (VIDEO)
Insajder pre 2 satajoš 30 povezanih

Šapić: Radovi na Trgu Nikole Pašića biće gotovi za dva dana, ali ne znam kada će biti pušten saobraćaj
NIN pre 2 satajoš 23 povezane

"Mađarska odbija da prihvati tu odluku": Orban: Dodik je osuđen jer "odbija da igra kako Brisel svira"
Blic pre 49 minutajoš 19 povezanih