Povezane vesti

"Bila sam na dnu, razvod me je slomio": Ana Nikolić nije mogla da izdrži, u bolnoj ispovesti priznala sve o najtežim…

"Bila sam na dnu, razvod me je slomio": Ana Nikolić nije mogla da izdrži, u bolnoj ispovesti priznala sve o najtežim…

Blic 25.03.2020
Ana Nikolić pred milionskim auditorijumom otvorila je dušu o najtežim momentima u svom životu. Tokom prethodnih godina, Ana se borila sa viškom kilograma, ali i sa patnjom koja je usledila nakon razvoda od Stefana Đurića Raste. Ona je u emisiji… »
Bila sam na dnu: Ana Nikolić otkrila s čim se sve borila! Istina o razvodu od Raste, kilogramima i novom braku!

Bila sam na dnu: Ana Nikolić otkrila s čim se sve borila! Istina o razvodu od Raste, kilogramima i novom braku!

Kurir 25.03.2020
Ana Nikolić je progovorila o najtežim momentima njene karijere kada se borila sa viškom kilograma, a onda i sa problemima oko razvoda sa bivšim mužem Stefanom Đurićem Rastom. Pevačica je priznala da je bila na dnu, kao i da je imala 100 kilograma… »
Ovo su svi čekali: "Ana, koliko si najviše imala kila?" (video)

Ovo su svi čekali: "Ana, koliko si najviše imala kila?" (video)

Mondo 25.03.2020
Pevačica gostovala u emisiji Ognjena Amidžića, koji je "rešetao" o propalom braku i kilaži. Pevačica gostovala u emisiji Ognjena Amidžića, koji je "rešetao" o propalom braku i kilaži Pevačica Ana Nikolić gostovala je u emisiji Ognjena… »

Vesti dana »