Povezane vesti

Poruka Darka Kovačevića iz Atine zbog koje treba da se zamislimo

Poruka Darka Kovačevića iz Atine zbog koje treba da se zamislimo

Sportske.net 25.03.2020
Nekadašnji direktor FS Srbije i sadašnji skaut Olimpijakosa, govorio je po prvi put od napada koji je doživeo i preživeo u Atini. On je govorio za Blic o aktuelnoj situaciji u Grčkoj, odnosno kako se tamo bore protiv pandemije i koronavirusa. "Uveden… »
Darko Kovačević prvi put govori javno od napada na njega: Živimo u totalnoj izolaciji, 24 časa dnevno

Darko Kovačević prvi put govori javno od napada na njega: Živimo u totalnoj izolaciji, 24 časa dnevno

Večernje novosti 25.03.2020
Disciplina je ključ. Jedino tako može da se prevaziđe ova neprijatna situacija, rekao je skaut Olimpijakosa. Nekadašnji fudbaler Darko Kovačević, danas skauta Olimpijakosa, oglasio se prvi put od kada je bio meta oružanog napada ispred svog stana u… »
Darko Kovačević prvi put posle pokušaja ubistva: O istrazi, totalnoj izolaciji u Atini i - fudbalu!

Darko Kovačević prvi put posle pokušaja ubistva: O istrazi, totalnoj izolaciji u Atini i - fudbalu!

Sportal blic 25.03.2020
Darko Kovačević, legenda srpskog fudbala a danas glavni skauta Olimpijakosa, bio je meta oružanog napada početkom sezone. - Video sam čoveka kako izlazi iz automobila sa pištoljem i kreće ka meni. Instinktivno sam se bacio u desnu stranu, kada me… »

Vesti dana »