Povezane vesti

Novak Đoković: Tužan sam zbog odlaganja OI, ali vidimo se sledeće godine!

Novak Đoković: Tužan sam zbog odlaganja OI, ali vidimo se sledeće godine!

Hot sport 25.03.2020
Najbolji svetski teniser Novak Đoković naveo je da je odlaganje Olimpijskih igara u Tokiju prava odluka. – Tužan sam što su Olimpijske igre odložene, ali sam siguran da je to prava odluka zbog kolektivnog zdravlja svih učesnika – napisao je… »
Bah: OI u Tokiju ne moraju da se održe u letnjim mesecima

Bah: OI u Tokiju ne moraju da se održe u letnjim mesecima

Novi magazin 25.03.2020
Predsednik Međunarodnog olimpijskog komiteta (MOK) Tomas Bah uporedio je danas da je odlaganje Igara u Tokiju sa slagalicom i naveo da novi datum ne mora da bude u letnjim mesecima. "Ima na hiljade pitanja pre nego što se novi vremenski okvir potvrdi… »
Đoković: Prava odluka, jedva čekam Tokio 2021.

Đoković: Prava odluka, jedva čekam Tokio 2021.

N1 Info 25.03.2020
Novak Đoković je uz fotografiju patika spremnih za Olimpijske igre u Tokiju poslao svoju poruku povodom odlaganja najveće svetske sportske smotre. Took this photo last year in Japan. I’m sad the @olympicsare postponed, but I am sure it‘s the right… »
Đoković: Tužan sam zbog odlaganja Olimpijskih igara, ali to je prava odluka

Đoković: Tužan sam zbog odlaganja Olimpijskih igara, ali to je prava odluka

Večernje novosti 25.03.2020
Najbolji svetski teniser Novak Đoković naveo je danas da je odlaganje Olimpijskih igara u Tokiju prava odluka. Najbolji svetski teniser Novak Đoković naveo je danas da je odlaganje Olimpijskih igara u Tokiju prava odluka. "Tužan sam što su… »
Đoković: Odlaganje OI prava odluka, jedva čekam 2021.

Đoković: Odlaganje OI prava odluka, jedva čekam 2021.

Sportski žurnal 25.03.2020
Zlato za Srbiju na OI njegova je velika želja, pošto do sada ima samo bronzanu medalju osvojenu u Pekingu 2008. godine. Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je da je tužan što su Olimpiojske igre odložene, ali da je to prava odluka zbog… »
Nole fotografijom „osvojenog“ Tokija, poslao poruku posle otkazivanja Olimpijskih igara (FOTO)

Nole fotografijom „osvojenog“ Tokija, poslao poruku posle otkazivanja Olimpijskih igara (FOTO)

Vesti online 25.03.2020
Međunarodni olimpijski komitet (MOK) odlučio je da se Olimpijske igre odlože za godinu dana, a ta vest rastužila je većinu vrhunskih sportista, baš kao i najboljeg svetskog tensiera Novaka Đokovića! Ipak, Novak je istakao da je, uzimajući u obzir… »
"Gledam Ovu fotografiju iz 2019.: Godine..." Novak Đoković se oglasio emotivnom porukom: "tužan sam sada, ali i ubeđen da…

"Gledam Ovu fotografiju iz 2019.: Godine..." Novak Đoković se oglasio emotivnom porukom: "tužan sam sada, ali i ubeđen da…

Sportal blic 25.03.2020
Novak Đoković se na emotivan način oglasio na društvenim mrežama, nakon što je čuo da je zbog pandemije SARS-CoV-2 tipa korona virusa došlo do odlaganja Olimpijskih igara. Podsetimo, u utorak je japanski premijer Šinzo Abe istakao da je zatražio… »

Vesti dana »