Povezane vesti

Dr Radovanović: Preminula koleginica se nije zarazila od pacijenata i kolega

Dr Radovanović: Preminula koleginica se nije zarazila od pacijenata i kolega

N1 Info 25.03.2020
Direktor KC Niš dr Zoran Radovanović je rekao da je borba za preminulu koleginicu trajala od 14. marta, da se ona nije zarazila u kontaktu sa kolegama i pacijentima, i da je u pitanju eksterni kontakt, iz Lugana. Svi naši lekari i sestre koji su… »
Majka Nišlijke iz Lugana: "Kada smo čuli da je direktor Kliničkog centra naveo da je preminula doktorka imala kontakt sa…

Majka Nišlijke iz Lugana: "Kada smo čuli da je direktor Kliničkog centra naveo da je preminula doktorka imala kontakt sa…

Večernje novosti 25.03.2020
Majka Nišlijke iz Lugana za koju je utvrđeno da je bila „nulti“ pacijent, tvrdi da njena ćerka nije odgovorna i za preminulu ginekologicu. Majka Nišlijke iz Lugana za koju je utvrđeno da je bila „nulti“ pacijent, odnosno da su prvo počeli da… »
Četvrta žrtva koronavirusa je doktorka, nije zaražena u kontaktu sa pacijentima

Četvrta žrtva koronavirusa je doktorka, nije zaražena u kontaktu sa pacijentima

RTV 25.03.2020
BEOGRAD - Doktorka koja je preminula u Nišu od posledica koronavirusa nije zaražena u kontaktu sa pacijentima, već se radi o eksternoj infekciji iz Lugana, kazao je danas direktor Kliničkog centra Niš Zoran Radovanović. On je preneo da su lekari… »
11 lekara i medicinskih sestara iz KC Niš zaraženo koronom: "Vodili smo bitku za život koleginice"

11 lekara i medicinskih sestara iz KC Niš zaraženo koronom: "Vodili smo bitku za život koleginice"

Telegraf 25.03.2020
Doktorka B. LJ. iz niškog Doma zdravlja preminula je juče, a lekari su se, kako je naveo direktor KC Niš, danima borili za njen život. Na kućnom lečenju se, zbog infekcije korona virusa, trenutno nalazi 11 lekara i medicinskih sestara koji su… »
Minut ćutanja za doktorku Biljanu, žrtvu virusa korona

Minut ćutanja za doktorku Biljanu, žrtvu virusa korona

Večernje novosti 25.03.2020
Sindikat lekara i farmaceuta Srbije zamolio je sve lekare da u četvrtak održe minut ćutanja povodom smrti koleginice. Povodom smrti doktorke Biljane Natić Ljumović iz Prokuplja, koja je bila zaražena virusom korona Sindikat lekara i farmaceuta… »
Obe trudnoće mi je vodila i mnogo mi pomogla: O doktorki preminuloj od korone pacijentkinje imaju samo reči hvale (foto)

Obe trudnoće mi je vodila i mnogo mi pomogla: O doktorki preminuloj od korone pacijentkinje imaju samo reči hvale (foto)

Kurir 25.03.2020
Doktorka Biljana (60) je izgubila rat sa korona virusom. Lekarka iz Prokuplja, koja je bolovala od dijabetesa, preminula je u utorak na Infektivnoj klinici Kliničkog centra u Nišu. Biljana je bila iz Prokuplja, a prethodne tri godine je živela i radila… »
Doktorka iz Niša preminula od posledica virusa korona

Doktorka iz Niša preminula od posledica virusa korona

Niške vesti 25.03.2020
Biljana Natić Ljumović (59) preminula je u utorak oko 16 časova, saznaju Novosti. Bila je jedna od najtežih pacijenata, priključena na respirator od 21. marta. Da podsetimo, ona je jedna od osmoro niških lekara kojima je potvrđen virus korona… »
Kad se Biljana razbolela, na virus korona testirano 16 njenih kolega, samo troje lekara nastavilo da radi

Kad se Biljana razbolela, na virus korona testirano 16 njenih kolega, samo troje lekara nastavilo da radi

Večernje novosti 25.03.2020
Zaposlene u Domu zdravlja potresla je vest o smrti koleginice Biljane Natić Ljumović, za koju kažu da je bila "jedan od najboljih ginekologa u Nišu" Zaposlene u Domu zdravlja potresla je vest o smrti koleginice Biljane Natić Ljumović, za koju kažu… »
“Obe trudnoće mi je vodila i mnogo mi je pomogla”: Pacijentkinje se opraštaju od omiljene doktorke koja je izgubila bitku…

“Obe trudnoće mi je vodila i mnogo mi je pomogla”: Pacijentkinje se opraštaju od omiljene doktorke koja je izgubila bitku…

Večernje novosti 25.03.2020
Iako je došla da radi u Nišu tek pre tri godine Biljana je uživala veliko poverenje među pacijentkinjama koje za nju imaju samo reči hvale. NIŠ – Na vest da je preminula doktorka Biljana javljaju se njene kolege i pacijenti koji izražavaju… »
KORONA ODNELA ČETVRTU ŽRTVU: U Nišu preminula 60-godišnja žena

KORONA ODNELA ČETVRTU ŽRTVU: U Nišu preminula 60-godišnja žena

Moj Novi Sad 25.03.2020
Šezdesetogodišnja žena preminula u Nišu četvrta je žrtva korona virusa u Srbiji. Ministar zdravlja Zlatibor Lončar kaže za RTS da je žena bila dugogodišnji neregulisani dijabetičar, kao i da je preminula juče u popodnevnim satima i da je bila… »
Četvrta žrtva korone u Srbiji: U Nišu preminula doktorka (60) koja je bolovala od dijabetesa

Četvrta žrtva korone u Srbiji: U Nišu preminula doktorka (60) koja je bolovala od dijabetesa

Kurir 25.03.2020
Žena iz Prokuplja Biljana N.Lj. (60) je četvrta žrtva korona virusa u Srbiji. Ona je preminula u utorak popodne na Infektivnoj klinici Kliničkog centra u Nišu. Preminula je bolovala je od dijabetesa. Ujedno, žena iz Prokuplja je do sada najmlađa… »
Imala jedan od najtežih slučajeva korone: Doktorka Biljana preminula nakon što je zarazio pacijent

Imala jedan od najtežih slučajeva korone: Doktorka Biljana preminula nakon što je zarazio pacijent

Večernje novosti 25.03.2020
Ginekolog iz Niša, Biljana Natić Ljumović (59), preminula je u utorak oko 16 časova od posledica zaraze virusom korona. Ginekolog iz Niša, Biljana Natić Ljumović (59), preminula je u utorak oko 16 časova od posledica zaraze virusom korona… »

Vesti dana »