Povezane vesti

Darko Lazić ODLAZI na transplantaciju na Kubu! Italija ODPALA!

Darko Lazić ODLAZI na transplantaciju na Kubu! Italija ODPALA!

Svet & Skandal 25.03.2020
Čitavih godinu dana posle saobraćajne nesreće, Darko Lazić odlagao je operaciju bubrega koji gotovo da ne radi, ali izgleda daje došao trenutak da se i taj problem reši. NOVI STAR! Šok slike: ANIN ŠVALER iz Dubaija otkriva sve tajne! Kijina mama… »
NE OPRAŠTAM TI, PUN MI JE SVEGA! Gagi ljut, oterao Lunu! “Odreknite me se! Loša sam ćerka, LJUBAVNICA”

NE OPRAŠTAM TI, PUN MI JE SVEGA! Gagi ljut, oterao Lunu! “Odreknite me se! Loša sam ćerka, LJUBAVNICA”

Svet & Skandal 25.03.2020
Luna Đogani se posvađala sa dečkom Markom Miljkovićem, nakon čega je ušla u sukob i sa ocem Gagijem Đoganijem. NOVI STAR! Šok slike: ANIN ŠVALER iz Dubaija otkriva sve tajne! Kijina mama ulazi da RASKRINKA Lunu i Anabelu! TRUDNA Miljana i Zola… »
Žestoka svađa sa ocem, Luna u očajnom stanju zavapila: "Imam rakčinu, vas je briga, želim da me nema", a Gagijeva reakcija…

Žestoka svađa sa ocem, Luna u očajnom stanju zavapila: "Imam rakčinu, vas je briga, želim da me nema", a Gagijeva reakcija…

Blic 25.03.2020
Luna Đogani noć je provela u suzama zbog svađe sa ocem Gagijem Đoganijem. - Mrš, jesi ti princeza?Patetišeš. Sad neću da idem na žurku. - Hoću da crknem, ceo život mi je bolest, treba da idem u pakao gde mi je i mesto - urlala je Luna Đogani… »
Želim da crknem! Imam rakčinu, a vas briga! Luna urlala, psovala roditelje, a sramno kako joj je Gagi odbrusio!

Želim da crknem! Imam rakčinu, a vas briga! Luna urlala, psovala roditelje, a sramno kako joj je Gagi odbrusio!

Kurir 25.03.2020
Luna Đogani se posvađala sa dečkom Markom Miljkovićem, nakon čega je ušla u sukob i sa ocem Gagijem Đoganijem. Ona je ostala sama u krevetu, a jedini joj je prišao Gagi, iako mu je govorila da je ostavi na miru. "Želim da crknem! Imam 24 godine i… »

Vesti dana »