Povezane vesti

Nikad sebi neću oprostiti ako sam fasovao kovid! Đorđe David bez dlake na jeziku: Ne daj Bože kako me je ovo skrljalo!

Nikad sebi neću oprostiti ako sam fasovao kovid! Đorđe David bez dlake na jeziku: Ne daj Bože kako me je ovo skrljalo!

Kurir 25.03.2020
Đorđe David putem društvene mreže Instagram oglasio se danas pa objasnio da se zbog upale pluća nalazi u bonici, te da čeka rezultate testa na korona virus. Nešto zatim u iskrenoj ispovesti napomenuo je da će na isti način obavestiti javnost o… »
"Najviše zameram sebi": Đorđe David otvorio dušu dok čega rezultate testa na korona virus

"Najviše zameram sebi": Đorđe David otvorio dušu dok čega rezultate testa na korona virus

Blic 25.03.2020
Đorđe David objavio je danas na Instagramu da se nalazi u bonici i da čeka rezultate testa na korona virus, a sada je za "Blic" izneo niz detalja o trenutnoj situaciji. - Išao sam na sve preglede i čekam da mi jave da li je korona ili ne. OK se… »
Đorđe David: Imam mnoge simptome korona virusa, čekam rezultate, tri dana sam u bolnici

Đorđe David: Imam mnoge simptome korona virusa, čekam rezultate, tri dana sam u bolnici

Telegraf 25.03.2020
Muzičar navodi da je na Infektivnoj klinci u Beogradu, a u razgovoru za TelegrafTV opisuje jezive scene. Poznati roker i član žirija "Zvezda Granda" Đorđe David oglasio se na Instagramu gde je napisao da se treći dan nalazi u bolnici. Kako navodi, u… »
"Treći dan sam u bolnici. Čekam rezultate testa na korona virus!" Đorđe David se oglasio i poslao poruku svima

"Treći dan sam u bolnici. Čekam rezultate testa na korona virus!" Đorđe David se oglasio i poslao poruku svima

Blic 25.03.2020
Đorđe David objavio je na Instagramu da se trenutno nalazi u bonici i da čeka rezultate testa na korona virus. - Treći dan sam u bolnici . Prvo na infektivnoj. Danas prebačen na pulmologiju u okviru KC! Upala pluća. Čekam rezultate testa na korona… »
Đorđe David već 3 dana u bolnici! Testirali ga na koronavirus: Jak sam, čekam rezultate

Đorđe David već 3 dana u bolnici! Testirali ga na koronavirus: Jak sam, čekam rezultate

Kurir 25.03.2020
Pevač Đorđe David na Fejsbuk nalogu je obavestio prijatelje da je već tri dana u bolnici, kao i da su ga testirali na koronavirs. "Treći dan sam u bolnici. Prvo na infektivnoj, Danas sam prebačen na pulmologiju u okviru KC. Upala pluća. Čekam… »

Vesti dana »