Povezane vesti
Britanski diplomata preminuo u Budimpešti od posledica korona virusa
Blic 25.03.2020
Zamenik šefa misije u britanskoj ambasadi u Budimpešti Stiven Dik, koji je bio zaražen korona virusom, je preminuo, saopštio je danas Forin ofis. U saopštenju se navodi da je Dik (37) preminuo juče u Mađarskoj, a funkciju zamenika ambasadora Velike… »
Britanski diplomata zaražen virusom korona preminuo u Budimpešti
Radio 021 25.03.2020
Zamenik šefa misije u britanskoj ambasadi u Budimpešti Stiven Dik, koji je bio zaražen virusom korona, je preminuo, saopštio je danas Forin ofis. Kako se navodi u saopštenju, 37-ogodišnji diplomata preminuo je u utorak u Mađarskoj. On je bio zamenik… »
Zamenik britanskog ambasadora u Mađarskoj preminuo od korone: Stiven Dik (37) nije izdržao virus
Večernje novosti 25.03.2020
Zamenik britanskog ambasadora u Mađarskoj, Stiven Dik (37) umro je od virusa korona. Zamenik britanskog ambasadora u Mađarskoj, Stiven Dik (37) umro je od virusa korona. Smatra se da je Steven preminuo juče nakon što je dobio bolest, javlja Gardijan. Dik… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza: Sunčano i toplo do 35 stepeni, od utorka osveženje sa pljuskovima
Naslovi.ai pre 23 minutajoš 30 povezanih
Opozicija o zapaljenom automobilu tužioca: Politika zastrašivanja, hitno saopštiti ime počinioca
Serbian News Media pre 1 satjoš 32 povezane
Poljoprivrednici protestovali na putu Zrenjanin–Novi Sad: Traktori pored puta zbog cene suncokreta
Insajder pre 1 satjoš 20 povezanih
MUP: U Deliblatskoj peščari požar gase i tri helikoptera, najkritičnije na planini Stolovi
Insajder pre 58 minutajoš 15 povezanih




