Povezane vesti

Pojačane mere Vojske Srbije na suzbijanju koronavirusa u Valjevu

Pojačane mere Vojske Srbije na suzbijanju koronavirusa u Valjevu

Politika 26.03.2020
Vojska Srbije pruža pojačanu podršku na suzbijanju kovida-19 u Valjevu, koje je jedno od žarišta ove zarazne bolesti. Snage Vojske Srbije su angažovane na obezbeđenju Zdravstvenog centra u tom gradu, kontroli ulaska i izlaska i sprečavanju… »
Vulin: Muškarac u izolaciji napao vojnika, pojačane mere Vojske u Valjevu

Vulin: Muškarac u izolaciji napao vojnika, pojačane mere Vojske u Valjevu

Dnevnik 26.03.2020
Ministar odbrane Aleksandar Vulin rekao je za RTS da su, po naredbi vrhovnog komandanta Vojske Srbije i predsednika Aleksandra Vučića, pojačane mere Vojske u Valjevu, jednom od žarišta koronavirusa. Dodao je da u Kragujevcu jedan muškarac napao… »
Vulin jutros u Dnevniku: Pobegao iz izolacije pa napao vojnika! Čuo sam se s Vučićem, ovo mi je rekao za Sajam i Valjevo

Vulin jutros u Dnevniku: Pobegao iz izolacije pa napao vojnika! Čuo sam se s Vučićem, ovo mi je rekao za Sajam i Valjevo

Kurir 26.03.2020
Istakao je da je vojna policija reagovala u skladu sa zakonom, te je, kaže, muškarac vezan i savladan. BEOGRAD - Ministar odbrane Aleksandar Vulin rekao je jutros u Dnevniku javnog servisa da su, po naredbi vrhovnog komandanta Vojske Srbije i… »
Vulin grmi: Je li moguće da ste tako neodgovorni? Napadneš zdravstvenog radnika i vojnika koji su tu da spasu život! Sram te…

Vulin grmi: Je li moguće da ste tako neodgovorni? Napadneš zdravstvenog radnika i vojnika koji su tu da spasu život! Sram te…

Pravda 26.03.2020
Ministar odbrane Aleksandar Vulin rekao je da su, po naredbi predsednika Aleksandra Vučića, pojačane mere Vojske u Valjevu, jednom od žarišta koronavirusa. Ukazao je da Vojska Srbije obavlja ogroman posao u vreme epidemije i dodao da je na prvom… »

Vesti dana »