Povezane vesti

Naingolan emotivno o supruzi: Plašim se da odem do prodavnice, da je ne bih zarazio…

Naingolan emotivno o supruzi: Plašim se da odem do prodavnice, da je ne bih zarazio…

Hot sport 26.03.2020
Kroz teške životne trenutke prolazi Belgijanac. Vezni fudbaler Intera, na pozajmici u Kaljariju, Rađa Naingolan, dao je emotivnu ispovest za italijanske medije. On je govorio o tome kako izgleda izolacija s suprugom, koja je onkološki bolesnik. –… »
"Zbog žene se plašim da idem: U prodavnicu!" Porodična drama velikog asa, supruga Klaudija se bori sa rakom u doba korone, a…

"Zbog žene se plašim da idem: U prodavnicu!" Porodična drama velikog asa, supruga Klaudija se bori sa rakom u doba korone, a…

Sportal blic 26.03.2020
Korona virus u Evropi ne jenjava, i dalje se povećava broj zaraženih, pa se dobar deo Starog kontinenta nalazi na oprezu. Kod je to čak i strah. Naime, bivši fudbaler Intera i Rome (odrekao se borbe za titulu da bi bio uz suprugu), a sada as brine iz… »
Radža Naingolan očajan: Moja žena boluje od raka, a ja se plašim da idem u prodavnicu da joj ne prenesem koronu

Radža Naingolan očajan: Moja žena boluje od raka, a ja se plašim da idem u prodavnicu da joj ne prenesem koronu

Večernje novosti 26.03.2020
Belgijanac Radža Naingolan, fudbaler Kaljarija na pozajmici iz Intera, trenutno proživljava verovatno najteže momente u životu. Belgijanac Radža Naingolan, fudbaler Kaljarija na pozajmici iz Intera, trenutno proživljava verovatno najteže momente u… »

Vesti dana »