Povezane vesti
Carine Srbije demantuju da su zadržale respiratore namenjene Crnoj Gori
Slobodna Evropa 26.03.2020
Uprava carina Srbije saopštila je da nije tačno da su respiratori namenjeni Crnoj Gori zaustavljeni na granici sa Srbijom. "Naglašavamo da ni na jedan od dva prelaza ka Crnoj Gori koja trenutno funkcionišu (Gostun i Špiljani) nije stigao nijedan… »
Ambasada Srbije u CG: Respiratori nisu konfiskovani
Slobodna Evropa 26.03.2020
Srbija nikada nije konfiskovala respiratore za Crnu Goru, niti je ta, ili bilo koja druga takva roba oduzeta na granici, saopšteno je iz Ambasade Srbije u Podgorici. Prethodno je Amer Ramusović, portparol Fonda za zdravstveno osiguranje (FZD) Crne Gore… »
Saopštenje ambasade u Podgorici: Dodatno proverite informacije i odgovorno postupajte sa istim
Alo 26.03.2020
Povodom vesti koja se pojavila u crnogorskim medijima, a koja kaže da je Srbija otela tri respiratora komšijama, oglasila se naša ambasada u Podgorici. Saopštenje prenosimo u celosti: , povodom netačne i zlonamerne vesti objavljene na naslovnoj strani… »
Uprava carina: Respiratori nisu zaustavljeni na granici
Dnevnik 26.03.2020
Povodom tvrdnji pojedinih medija da su na granici s Crnom Gorom zaustavljeni respiratori namenjeni zdravstvenom sistemu naših suseda, Uprava carina Srbije odgovorno tvrdi da nije tačno da su respiratori namenjeni Crnoj Gori zaustavljeni na granici s… »
Vesti dana »

Samo snažna vojska garant sigurnosti: Vučić najavio spektakularni vojni prikaz 20. septembra
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Tusk: Istočna straža odgovor NATO Rusiji da ne tolerišemo provokacije
Danas pre 7 satijoš 3 povezane