Povezane vesti
Okrivljeni će se braniti iz pritvora putem „skajpa“
Politika 26.03.2020
Ministarstvo pravde je preporučilo sudima da putem video-linka odnosno „skajpa“ saslušavaju okrivljene za „nepostupanje po zdravstvenim propisima za vreme epidemije“, odnosno za kršenje mere samoizolacije, koja im je bila određena zato što su došli iz… »
Još 10 pritvorenih zbog kršenja samoizolacije
Dnevnik 26.03.2020
BEOGRAD: Nakon učestalog kršenja mere samoizolacije i prvih nekoliko dana, u poslednja 24 sata pritvoreno je 10 osoba i smešteno u tri posebna pritvora, u Vršcu, Pirotu i Požarevcu. Prema novim podacima Ministarstva pravde, danas se u posebnim pritvorima… »
Prvo suđenje za kršenje samoizlacije skajpom u Dimitrovgradu
Blic 26.03.2020
Prvo suđenje okrivljenom za kršenje mere samoizalcije biće održano sutra putem skajpa u Dimitrovgradu u sudskoj jedinici Osnovnog suda u Pirotu. Pred sudom će se putem video linka - skajpom iz privorske jedinice naći okrivljeni za krivično delo… »
Vesti dana »

"Neka Bog zaštiti našu zemlju": Oglasio se Erdogan nakon razornog zemljotresa koji je pogodio Tursku
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

"Videćemo koliko je Putin ozbiljan": Rute otkrio o čemu će pričati ruski i američki lider: "Vrši ogroman pritisak na Rusiju"
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Pristalice SNS-a uperile lasere u ekipu N1: Ometale izveštavanje i vređale novinarku (VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 1 povezana