Povezane vesti
U niškom Čairu 1.000 kreveta za obolele od korona virusa
IndeksOnline 26.03.2020
NIŠ – Grad Niš pripremio je u Sportskom centru “Čair” prostor za postavljanje 1.000 ležajeva za lečenje pacijenata koji su oboleli od korona virusa, sa blagom kliničkom slikom. U Nišu su od korona virusa do sada obolele 42 osobe, od kojih je 13 na… »
Niš priprema Halu Čair za smeštaj inficiranih koronavirusom
Niške vesti 26.03.2020
„Obezbeđen je dovoljan broj toaleta, kupatila, internet i priključaka za električnu energiju, a dalje opremanje krevetima i medicinskom opremom u nadležnosti je Vojske i medicinskih ustanova. U slučaju potrebe, Grad je spreman da za ovu namenu opremi i… »
Sportski centar "Čair" pretvara se u privremenu bolnicu za obolele od virusa korona
Južne vesti 26.03.2020
Građani kojima bude potvrđen novi virus korona, a imaju lakšu kliničku sliku, biće smešteni u takozvanu privremenu bolnicu u koju se pretvara Sportski centar "Čair" u Nišu, a nadležni u gradu kažu da će imati internet, televizore, dovoljno toaleta i… »
Vesti dana »

FK Novi Pazar: Izbegnut napad huligana na članove ekipe
Radio sto plus pre 44 minutajoš 38 povezanih

Mićin: Spomenik žrtvama ne može vratiti živote, ali ne smeju biti zaboravljeni
Beta pre 45 minutajoš 26 povezanih

Moćne reči Mitrovića o partizanovim „bebama“: Deca spremna da izginu za klub, izgube meč - aplaudira im ceo stadion
Dnevnik pre 40 minutajoš 36 povezanih