Povezane vesti

Divno sećanje iz Rima: "Siniša, ti si defanzivac"... "Ne, ja sam 'vinger' i neću nazad!"

Divno sećanje iz Rima: "Siniša, ti si defanzivac"... "Ne, ja sam 'vinger' i neću nazad!"

Sportske.net 26.03.2020
Legendarni trener otkrio kako je Sinišu Mihajlovića učinio jednom od najboljih štopera. Lacio je ove sezone, pre njenog prekida, bio nikad bliže prvom mestu i nikad bliže je borbi za Skudeto, kada se takmičenje nastavi. Poslednji put, Lacio je… »
Legendarni švedski trener Erikson otkrio kako je od Mihajlovića napravio jednog od najboljih defanzivaca

Legendarni švedski trener Erikson otkrio kako je od Mihajlovića napravio jednog od najboljih defanzivaca

Večernje novosti 26.03.2020
Bio je levo krilo, ali sam uspeo da ga nagovorim da pokuša da igra u defanzivi i više nikada nije pomislio da ide u napad. Postao je jedan od najboljih na svojoj poziciji - rekao je iskusni stručnjak. Plavi deo Rima pre pandemije korona virusa bio je u… »
Erikson: Jedva sam Mihu ubedio da je defanzivac

Erikson: Jedva sam Mihu ubedio da je defanzivac

N1 Info 26.03.2020
Sven-Joran Erikson i Siniša Mihajlović su sarađivali i u Sampdoriji i u Laciju, a švedski stručnjak je pričao nedavno kako je legendarnog jugoslovenskog fudbalera jedva naterao da igra u odbrani. Siniša Mihajlović i Sven Joran Erikson su najpre… »

Vesti dana »