Povezane vesti

Perović iz Italije za hs: Moja supruga Barbara je pobedila koronu! Kasno su preduzeli mere zaštite!

Perović iz Italije za hs: Moja supruga Barbara je pobedila koronu! Kasno su preduzeli mere zaštite!

Hot sport 26.03.2020
Blizu sam Bergama, koji je na velikom udaru, a više od mesec dana karantina je prošlo. Ipak, od skoro je sve ‘zaključano’ – poručio je bivši igrač Zvezde. Nisu na severu Italije ozbiljno shvatili probleme koje donosi koronavirus, pandemija je… »
Borba života: Američki bokser pozitivan na koronu nakon drugog testa,nalazi se u komi (video)

Borba života: Američki bokser pozitivan na koronu nakon drugog testa,nalazi se u komi (video)

Hot sport 26.03.2020
Informaciju da je američki bokser oboleo od koronavirusa potvrdio je njegov sin. Sve veći je broj obolelih od koronavirusa u Sjedinjenim Američkim Državama, a nedavno je oboleo i pedesetdvogodišnji bokser Derik Džeferson koji se nalazi u komi nakon… »
Bivši izazivač za prvaka sveta u "nokdaunu": Nekadašnji bokser u komi zbog virusa korona

Bivši izazivač za prvaka sveta u "nokdaunu": Nekadašnji bokser u komi zbog virusa korona

Večernje novosti 26.03.2020
Prvi test na virus korona je bio negativan. Mislili smo da je prehlada ili grip, ali je drugi test na Kovid-19 bio pozitivan. Sada je u komi - rekao je sin Derika Džefersona. Nekadašnji izazivač za prvaka sveta u teškoj kategoriji Derik Džeferson… »

Vesti dana »