Povezane vesti
"Veoma uvrnuta šala": Žena ušla u prodavnicu u Pensilvaniji, počela namerno da kašlje na hleb i meso
Blic 27.03.2020
Žena koja je namerno kašljala na hranu u prodavnici u Pensilvaniji suočiće se sa krivičnom prijavom, saopštila je policija. Neimenovana žena ušla je u prodavnicu lanca Geriti supermarket u gradu Hanover Taunšip i počela da kašlje na pekarske proizvode… »
Žena namerno kašljala na robu u prodavnici: Odmah je izbačena, pa uhapšena
Telegraf 27.03.2020
Roba je morala da bude uklonjena i prostor dezinfikovan, a procenjuje se da je vrednost robe oko 35.000 dolara. Žena koja je namerno kašljala na hranu u prodavnici u Pensilvaniji suočiće se sa krivičnom prijavom, saopštila je policija. Neimenovana žena… »
Žena kašljala na artikle u prodavnici, bačena hrana vredna 35.000 dolara
Radio 021 27.03.2020
Žena u Pensilvaniji namerno je kašljala na hranu vrednu 35.000 dolara u jednoj prodavnici mešovite robe pa je najverovatnije čeka krivična prijava, javlja CNN. Žena, čiji identitet nije otkriven, ušla je u malu prodavnicu "Gerrity's Supermarket" u gradu… »
Vesti dana »

(Mapa) cela Srbija pod alarmom! Rhmz se oglasio, posebno upozorio na ovu opasnu pojavu: Od sutra preokret!
Blic pre 1 satjoš 25 povezanih

Srbija centar: Vučićev režim Srbiju pretvara u rudarsku koloniju
Danas pre 51 minutajoš 37 povezanih

Šta to Srbija tačno izvozi u SAD i koliko ćemo biti pogođeni Trampovim carinama?
Euronews pre 21 minutajoš 56 povezanih

Sastanak Putina i Trampa bio bi besmislen: Rusija traži potpuni poraz NATO-a"
Alo pre 6 minutajoš 43 povezane