Povezane vesti

Hurricane u četiri zida: Devojke su nam se javile iz izolacije, a na kraju su i zapevale

Hurricane u četiri zida: Devojke su nam se javile iz izolacije, a na kraju su i zapevale

Telegraf 27.03.2020
Devojke se nadaju da će RTS ipak njih poslati sledeće godine na Evroviziju, na kojoj su trebale ove godine da nastupe. Ekipa Telegraf TV započela je format " Jetset u četiri zida" u kojem razgovaramo sa ličnostima sa naše javne scene sa ciljem da… »
Žika Nikolić u četiri zida: "Žena i ja uživamo u izolaciji"

Žika Nikolić u četiri zida: "Žena i ja uživamo u izolaciji"

Telegraf 27.03.2020
Voditelj dane u izolaciji provodi kao na odmoru, čita knjige i rešava ukrštene reči. Ekipa Telegraf TV započela je format " Jetset u četiri zida" u kojem razgovaramo sa ličnostima sa naše javne scene sa ciljem da saznamo kako se oni ponašaju u… »
"Ćerka je konačno počela da mi se smeška, jer sam kod kuće" u 4 zida sa Vladom Savićem

"Ćerka je konačno počela da mi se smeška, jer sam kod kuće" u 4 zida sa Vladom Savićem

Telegraf 27.03.2020
Frontmen "Magla benda" otkriva kako provodi vreme u izolaciji sa porodicom. Ekipa Telegraf TV započela je format " Jetset u četiri zida" u kojem razgovaramo sa ličnostima sa naše javne scene sa ciljem da saznamo kako se oni ponašaju u vanrednoj… »

Vesti dana »