Povezane vesti

Boris Džonson: Britanski premijer pozitivan na korona virus

Boris Džonson: Britanski premijer pozitivan na korona virus

Južne vesti 27.03.2020
BBC Britanski premijer Boris Džonson je pozitivan na korona virus, saopšteno je iz njegovog kabineta. Džonson ima blage simptome i biće u samoizolaciji u Dauning stritu. „Testirao se na lični savet šefa engleske zdravstvene službe, profesora… »
Čim je čuo da je Džonson zaražen, dao se u trk: Savetnik britanskog premijera odjurio što je brže mogao (video)

Čim je čuo da je Džonson zaražen, dao se u trk: Savetnik britanskog premijera odjurio što je brže mogao (video)

Kurir 27.03.2020
Premijer Velike Britanija Boris Džonson objavio je da je zaražen koronavirusom, a odmah nakon te vesti kamere su snimile njegovog glavnog savetnika Dominika Kamingsa kako beži iz rezidencije u Dauning stritu. "Imao sam blaže simptome koronavirusa… »
Korona virus: Deveta žrtva u Srbiji, stručnjaci najavljuju – sledi ubrzanje epidemije

Korona virus: Deveta žrtva u Srbiji, stručnjaci najavljuju – sledi ubrzanje epidemije

Danas 27.03.2020
U danu kada su u Srbiji potvrđena dva nova smrtna slučaja od posledica korona virusa i registrovana još 71 zaražena osoba, stručnjaci su upozorili da bi zemlja trebalo da se spremi za ubrzanje epidemije. Korona virusom zaražen je i premijer Velike… »
Posle premijera Džonsona i britanski ministar zdravlja pozitivan na korona virus

Posle premijera Džonsona i britanski ministar zdravlja pozitivan na korona virus

Danas 27.03.2020
Britanski ministar zdravlja Met Hankok testiran je pozitivno na novi korona virus, javio je on danas preko Tvitera, ubrzo pošto je premijer Boris Džonson javio da je i on testiran pozitivno. „Testiran sam pozitivno. Na sreću simptomi su laki i radim… »
Nakon Borisa Džonsona, na korona virus pozitivan i britanski ministar zdravlja

Nakon Borisa Džonsona, na korona virus pozitivan i britanski ministar zdravlja

Blic 27.03.2020
Britanski ministar zdravlja Met Henkok objavio je na društvenoj mreži "Tviter" da su rezultati ispitivanja pokazali da je pozitivan na prisustvo virusa korona. Henkok je istakao da se nalazi u samoizolaciji i da ima blage simptome oboljenja. Nešto… »
Posle premijera Džonsona i britanski ministar zdravlja pozitivan na koronavirus

Posle premijera Džonsona i britanski ministar zdravlja pozitivan na koronavirus

N1 Info 27.03.2020
Britanski ministar zdravlja Met Hankok testiran je pozitivno na koronavirus, javio je on danas preko Tvitera, ubrzo pošto je premijer Boris Džonson javio da je i on testiran pozitivno. "Testiran sam pozitivno. Na sreću simptomi su laki i radim od kuće… »
Boris Džonson: Britanski premijer pozitivan na korona virus

Boris Džonson: Britanski premijer pozitivan na korona virus

BBC News 27.03.2020
Britanski premijer ima blage simptome, saopšteno je iz njegovog kabineta. Britanski premijer Boris Džonson je pozitivan na korona virus, saopšteno je iz njegovog kabineta. Džonson ima blage simptome i biće u samoizolaciji u Dauning stritu… »
Korona virus: Osma žrtva u Srbiji, Đoković pomaže sa milion evra za respiratore i opremu

Korona virus: Osma žrtva u Srbiji, Đoković pomaže sa milion evra za respiratore i opremu

Danas 27.03.2020
U Srbiji je zabeležen osmi slučaj smrti od posledica korona virusa, a teniser Novak Đoković najavio je da će pomoći sa milion evra za kupovinu respiratora i medicinske opreme. Kako je preneo RTS, muškarac star 60 godine iz Šapca, koji je preminuo… »
Boris Džonson zaražen koronavirusom

Boris Džonson zaražen koronavirusom

Glas Amerike 27.03.2020
Britanski premijer Boris Džonson objavio je da je pozitivan na koronavirus i da je u samoizolaciji, ali da će i dalje voditi vladu u borbi sa pandemijom. Portparol Dauning strita rekao je da 55-godišnji Džonson ima blage simptome, prenosi Rojters. "U… »
Premijer Velike Britanije zaražen korona virusom (VIDEO)

Premijer Velike Britanije zaražen korona virusom (VIDEO)

Prva 27.03.2020
Premijer Velike Britanije Boris Džonson testiran je pozitivno na novi korona virus. On je u snmiku obavestio javnost da je u poslednja 24 časa razvio blage simptome i da je na testiranju otkriveno da je pozitivan na korona virus. Džonson je dodao da je… »
Britanski premijer Boris Džonson zaražen koronavirusom

Britanski premijer Boris Džonson zaražen koronavirusom

Luftika 27.03.2020
Kako je javio britanski BBC, a nakon toga potvrdio i sam premijer Velike Britanije, Boris Džonson je pozitivan na koronavirus. Džonson je na svom nalogu na Tviteru objavio video na kojem je saopštio vest i rekao da ispoljava blage simptome. 15… »
Boris Džonson pozitivan na korona virus

Boris Džonson pozitivan na korona virus

Noizz 27.03.2020
Kako je javio britanski BBC, premijer Velike Britanije Boris Džonson je pozitivan na korona virus. twitter.com Džonson je na svom nalogu na Tviteru objavio video na kojem je saopštio vest i rekao da ispoljava blage simptome. - Imam temperaturu i stalno… »
A imao je strategiju... Boris Džonson pozitivan na koronu! (video)

A imao je strategiju... Boris Džonson pozitivan na koronu! (video)

Mondo 27.03.2020
Britanski premijer Boris Džonson je pozitivan na korona virus. Britanski premijer Boris Džonson je pozitivan na korona virus. To su pokazali testovi na infekciju korona virusa i da u poslednjih 24 sata imao je blage simptome, naveo je britanski… »
Boris Džonson pozitivan na korona virus (video)

Boris Džonson pozitivan na korona virus (video)

Blic 27.03.2020
Kako je javio britanski BBC, premijer Velike Britanije Boris Džonson je pozitivan na korona virus. Džonson je na svom nalogu na Tviteru objavio video na kojem je saopštio vest i rekao da ispoljava blage simptome. - Imam temperaturu i stalno kašljem… »
Boris Džonson pozitivan na koronavirus, samoizolacija u Dauning stritu

Boris Džonson pozitivan na koronavirus, samoizolacija u Dauning stritu

Nedeljnik 27.03.2020
Foto Profimedia Britanski premijer Boris Džonson pozitivan je na koronavirus, javila je novinarka Bi-Bi-Sija Lora Kuensberg. Džonson je to ubrzo potvrdio na svom Tviter profilu. “U poslednja 24 časa razvio sam blage simptome i testiran pozitivno na… »
Boris Džonson pozitivan na koronavirus

Boris Džonson pozitivan na koronavirus

Dnevnik 27.03.2020
Kako je javio britanski BBC, premijer Velike Britanije Boris Džonson je pozitivan na koronavirus. Britanski premijer ispoljava "blage simptome", piše BBC. "U poslednja 24 sata osetio sam blage simptome te se pokazalo da sam pozitivan na korona… »
Boris Džonson pozitivan na koronavirus

Boris Džonson pozitivan na koronavirus

N1 Info 27.03.2020
Premijer Velike Britanije Boris Džonson testiran je pozitivno na koronavirus, saopšteno je iz njegovog kabineta. Kako prenosi BBC, Džonson ima blage simptome i samoizolovaće se u svojoj rezidenciji u Dauning Stritu. „Testiran je na koronavirus na… »
Boris Džonson pozitivan na korona virus

Boris Džonson pozitivan na korona virus

Danas 27.03.2020
Premijer Velike Britanije Boris Džonson testiran je pozitivno na korona virus, saopšteno je iz njegovog kabineta. Kako prenosi BBC, Džonson ima blage simptome i samoizolovaće se u svojoj rezidenciji u Dauning Stritu. „Testiran je na koronavirus na… »

Vesti dana »