Povezane vesti
Direktorka MMF: Ušli smo u recesiju sličnu onoj 2008. godine
N1 Info 27.03.2020
Svetska ekonomija je ušla u recesiju koja je slična ili čak gora od one koja se dogodila tokom globalne finansijske krize 2008-2009, godine, izjavila je večeras direktorka Međunarodnog monetarnog fonda (MMF) Kristalina Georgieva, prenosi Itar tas. "Sada… »
MMF: Svetska ekonomija ušla u recesiju goru od finansijske krize 2008. godine
Radio 021 27.03.2020
Svetska ekonomija je ušla u recesiju koja je slična ili čak gora od one koja se dogodila tokom globalne finansijske krize 2008-2009, izjavila je večeras direktorka Međunarodnog monetarnog fonda (MMF) Kristalina Georgieva. "Sada je svima jasno da smo ušli… »
Šefica MMF-a: Jasno je da je svetska privreda ušla u recesiju
Slobodna Evropa 27.03.2020
Jasno je da je svetska privreda ušla u recesiju kao posledica pandemije korona virusa koji se širi u svetu, rekla je danas izvršna direktorka Međunarodnog monetarnog fonda (MMF) Kristalina Georgijeva dodajući da će recesija biti "dosta duboka" 2020… »
Šefica MMF-a: Jasno je da je svetska privreda ušla u recesiju
Novi magazin 27.03.2020
Jasno je da je svetska privreda ušla u recesiju kao posledica pandemije korona virusa koji se širi u svetu, rekla je danas generalna direktorka Međunarodnog monetarnog fonda (MMF) Kristalina Georgijeva dodajući da će recesija biti "dosta duboka" 2020… »
Vesti dana »
Izraelci tvrde: Iranci planiraju atentat na Donalda Trampa! Amerikancima dostavljeni obaveštajni podaci!
Kurir pre 1 satjoš 19 povezanih
Vreme danas sunčano, posle podne promenljivo oblačno: Kakvo nas vreme očekuje narednih dana?
NIN pre 36 minutajoš 19 povezanih
AMSS upozorava: Vikend donosi veće gužve na putevima, vozačima savet oprez i odmor
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 11 povezanih






