Povezane vesti
Sve više zaraženih: U BiH Još dve osobe u Širokom Brijegu pozitivne na korona virus, jedna od njih je beba
Blic 27.03.2020
Dve osobe u Širokom Brijegu pozitivne su na korona virus, a jedna od njih je i beba rođena 2019. godine, potvrđeno je za N1 iz Štaba Civilne zastite Široki Brijeg. Reč je o kontaktima prvozaražene osobe, starije žene koja se nalazi u teškom stanju na… »
Novi slučaj zaraze deteta: U BiH Osmogodišnja devojčica ima korona virus
Blic 26.03.2020
Među zaraženim od virusa korona u Širokom Brijegu je i jedno dete!To je prvi slučaj u BiH gde je kod deteta potvrđen korona virus. Reč je o osmogodišnjoj devojčici, unuci prvozaražene pacijentkinje iz Širokog Brijega, koja je podsetimo hospitalizovana na… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za četvrtak, 21. avgust: toplo i sunčano vreme, uveče kiša
Beta pre 5 satijoš 3 povezane

U ovoj zemlji studenti mogu da zarade i preko 2.500 evra mesečno za vreme školovanja: Evo i ostalih sa dobrim platama i uslovima
Blic pre 44 minutajoš 1 povezana

Javno tužilaštvo za organizovani kriminal više ne postupa u slučaju zvučni top
Beta pre 5 satijoš 3 povezane

Dinar ojačao: Zvanični srednji kurs danas je 117,1667 dinara za evro
Kurir pre 18 minutajoš 1 povezana