Povezane vesti
Brnabić: Sajam počinje da prima prve pacijente
N1 Info 27.03.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da će privremena bolnica na Beogradskom sajmu u subotu u 8 sati početi da prima prve pacijente, obolele od koronavirusa. Dodala je da je u naredne dve nedelje potrebna gvozdena disciplina celog… »
Brnabić: Sajam od sutra u 8.00 prima pacijente
Beta video 27.03.2020
BEOGRAD - Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da se kreće u ``ofanizivu`` na korona virus, koja obuhvata mnogo masovnije testiranje stanovništva, korišćenje privremenih bolnica i pooštrenu kaznenu politiku prema onima koji krše donete mere… »
Laboratorija za testiranje na koronu i u Nišu
Južne vesti 27.03.2020
Kako bi se omasovilo testiranje na virus korona, nacionalna referentna laboratorija od sutra neće biti samo beogradski "Torlak", već će to biti još nekoliko ustanova, a među njima i Institut za javno zdravlje Niš. Kako je rekla premijerka Srbije Ana… »
Vesti dana »

Policija ispred Gradske kuće u Zaječaru, unutra maskirani ljudi: Kako izgleda konstitutivna sednica (VIDEO)
Danas pre 4 satijoš 31 povezana

Ukrajina se bori protiv stranih plaćenika dok Rusija pojačava napade dronovima i raketama na istoku
Naslovi.ai pre 2 satajoš 28 povezanih

Šapić: Trg republike, Terazije, Vasina ulica - do 1. septembra puštanje saobraćaja
Beta pre 5 satijoš 26 povezanih