Povezane vesti

Crna Gora odbila respiratore iz Srbije

Crna Gora odbila respiratore iz Srbije

Sputnik 27.03.2020
Potpredsednik crnogorske Vlade i predsednik Nacionalnog koordinacionog tela za zarazne bolesti Milutin Simović zahvalio se predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na donaciji pet respiratora i poručio da će se Crna Gora i bez Srbije snaći. Predsj. #NKT… »
Odgovor Vučiću iz Crne Gore za respiratore: Hvala, snaći ćemo se!

Odgovor Vučiću iz Crne Gore za respiratore: Hvala, snaći ćemo se!

Mondo 27.03.2020
Posle ponude predsednika Srbije Aleksandra Vučića da će Crnoj Gori već sutra poslati 5 resporatora na poklon, iz crnogorske vlade mu je odgovoreno. Posle ponude predsednika Srbije Aleksandra Vučića da će Crnoj Gori već sutra poslati 5 resporatora… »
"Hvala Vučiću, snaći ćemo se mi!"

"Hvala Vučiću, snaći ćemo se mi!"

Alo 27.03.2020
Zahvalni smo na brizi o Crnoj Gori. Potpresednik Vlade Milutin Simović zahvalio predsedniku Srbije na pomoći. "Snaći ćemo se mi", rekao je Simović. Predsednik Srbije saopštio je danas da Srbija nije konfiskovala respiratore namenjene Crnoj Gori i da… »
Crna Gora odbila respiratore iz Srbije!

Crna Gora odbila respiratore iz Srbije!

Srbija danas 27.03.2020
Ne žele da prihvate pomoć. Potpredsednik crnogorske Vlade i predsednik Nacionalnog koordinacionog tela za zarazne bolesti Milutin Simović zahvalio se predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na donaciji pet respiratora i poručio da će se Crna Gora i… »

Vesti dana »