Povezane vesti
Beba koja je došla na svet zahvaljujući timu srpskih lekara
RTS 28.03.2020
Multidisciplinarni tim Kliničkog centra Srbije koji je prvi put u svetu uspešno doveo do porođaja 24-godišnju bolesnicu sa veoma teškom plućnom hipertenzijom i stentom u glavnom stablu leve koronarne arterije i dalje sređuje utiske posle velikog… »
Podvig lekara KCS, izveli najteži porođaj na svetu: Trudnica sa teškom plućnom hipertenzijom rodila zdravu devojčicu
Večernje novosti 27.03.2020
Porodilja je dobro, a beba je prebačena u Institut za neonatologiju u Beogradu, i o njoj brine dr Višnja Stamatović sa svojim timom. U KLINIČKOM centru Srbije, prvi put u svetu, uspešno je porođena trudnica sa veoma teškom plućnom hipertenzijom i stentom… »
Podvig srpskih lekara: Prvi put na svetu, devojka (24) sa teškom plućnom hipertenzijom, rodila potpuno zdravu devojčicu
Blic 27.03.2020
U trenutku dok se većina lekara i medicinskog osoblja u Srbiji hrabro bori protiv korona virusa, provodi dane i dane po bolnicama i laboratorijama, njihove kolege su napravile podvig koji je po mnogo čemu jedinstven u svetu. "U Kliničkom centru Srbije po… »
Vesti dana »
Gradovi pretvoreni u ruševine, skoro 300 mrtvih! Spasilačke ekipe i dalje tragaju za preživelima: U Kolumbiji zabeleženo više od 150 naknadnih potresa
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Protestni skup u Gornjem Milanovcu zbog problema sa snabdevanjem vodom, traže se ostavke
Beta pre 5 satijoš 1 povezana
Liga konferencije: Partizan pobedom u Kazahstanu zakazao dvomeč sa Hetafeom
Danas pre 4 satijoš 2 povezane





