Povezane vesti

Drama srpskog trenera Aleksića u Uzbekistanu: Samo da dođem kući

Drama srpskog trenera Aleksića u Uzbekistanu: Samo da dođem kući

Sportski žurnal 28.03.2020
Obratio se iz Taškenta srpski trener Milorad Aleksić javnosti sa jednom jedinom željom. - Hoću da stignem kući, u Kikindu! Ovde sam u karantinu, testiran i negativan je nalaz. Mladi trener je savezni selektor ženske reprezentacije Uzbekistana. Do… »
"U haosu: Sam... U panici! Proveo sam noć u policiji" Srpski vaterpolo trener proživljava dramu u Taškentu, primorali ga da…

"U haosu: Sam... U panici! Proveo sam noć u policiji" Srpski vaterpolo trener proživljava dramu u Taškentu, primorali ga da…

Sportal blic 27.03.2020
Život piše drame, a kroz jednu takvu prolazi naš poznati vaterpolo trener. , selektor ženske vaterpolo reprezentacije Uzbekistana, prolazi kroz pravu dramu u Taškentu. Obratio se putem društvenim mreža u potrazi za rukom spasa koja bi ga vratila u… »
"U haosu sam i panici posle noći u policiji": Aleksić, srpski vaterpolo trener, preživljava životnu dramu u Taškentu

"U haosu sam i panici posle noći u policiji": Aleksić, srpski vaterpolo trener, preživljava životnu dramu u Taškentu

Večernje novosti 27.03.2020
Milorad Aleksić, selektor ženske vaterpolo reprezentacije Uzbekistana, preživljava pravu dramu u Taškentu. Dokazao sam da sam negativan na virus korona, a proteklih dana sam promenio čak četiri stana. MILORAD Aleksić, selektor ženske vaterpolo… »

Vesti dana »