Povezane vesti

Okupili se u vreme policijskog časa, a onda je pištolj slučajno opalio: Drama u Novom Sadu, povređen maloletnik!

Okupili se u vreme policijskog časa, a onda je pištolj slučajno opalio: Drama u Novom Sadu, povređen maloletnik!

Večernje novosti 28.03.2020
Mladići i devojke od 16 do 25 godina starosti, bili su u alkoholisanom stanju i igrali su se pištoljem. NOVOSAĐANIN maloletnik (17), upucao je sebe u nogu najverovatnije slučajno, u noći između petka i subote, prilikom okupljanja nekoliko mlađih… »
Mladić sam sebe upucao u Novom Sadu

Mladić sam sebe upucao u Novom Sadu

Mondo 28.03.2020
U Novom Sadu u Ulici Mladena Stojanovića grupa mladića i devojaka od 16 do 25 godina, u alkoholisanom stanju, igrali su se sa pištoljem i on je slučajno opalio. U Novom Sadu u Ulici Mladena Stojanovića grupa mladića i devojaka od 16 do 25 godina, u… »
Haos u novom sadu: Maloletnik se upucao u butinu, pa prijavio da su ga napali, policija otkrila šok-detalje

Haos u novom sadu: Maloletnik se upucao u butinu, pa prijavio da su ga napali, policija otkrila šok-detalje

Kurir 28.03.2020
D.K. (17) iz Novog Sada upucao je samog sebe u butinu, a potom u ponoć prijavio policiji da ga je napao nepoznati muškarac u Ulici Mladena Stojanovića 31. Nakon dolaska, na ulici gde se navodno događaj desio policija nije zatekla nikakvih tragova. U… »
Nesreća u Novom Sadu: Mladić upucao sam sebe, a onda su njegovi drugovi pobegli s pištoljem

Nesreća u Novom Sadu: Mladić upucao sam sebe, a onda su njegovi drugovi pobegli s pištoljem

Telegraf 28.03.2020
Igra se umalo završila tragično. U Novom Sadu u Ulici Mladena Stojanovića grupa mladića i devojaka od 16 do 25 godina, u alkoholisanom stanju, igrali su se sa pištoljem i on je slučajno opalio. Mladić je na taj način pogodio u butinu, piše Pink… »

Vesti dana »