Povezane vesti

Pravio sam se pametan i stiglo me: Đorđe David zamolio sve javne ličnosti da urade jedno! (Foto)

Pravio sam se pametan i stiglo me: Đorđe David zamolio sve javne ličnosti da urade jedno! (Foto)

Kurir 28.03.2020
Đorđe David zaražen je korona virusom, a ranije je govorio kako je to samo "izmišljotina Kineza". Sada je muzičar rešio da se obrati svima putem društvenih mreža. Naime, član žirija "Zvezda Granda" zbog upale pluća završio je u bolnici, a… »
Nataša otišla iz Beograda i povela malu katju: Pevačica sada provodi vreme ovde, totalno opuštanje (Foto)

Nataša otišla iz Beograda i povela malu katju: Pevačica sada provodi vreme ovde, totalno opuštanje (Foto)

Kurir 28.03.2020
Nataša Bekvalac pokazala je kako se štiti od korona virusa kada je roditeljima dostavljala hranu, a sada je otišla iz Beograda. Pevačica je objavila fotografije na društvene mreže na kojima se vidi da uživa sa ćerkicom Katjom i to u Čeneju… »
Nataša Bekvalac sa mlađom ćerkom otišla iz grada, pa objavila gde se sada nalaze i prizor topi srca

Nataša Bekvalac sa mlađom ćerkom otišla iz grada, pa objavila gde se sada nalaze i prizor topi srca

Blic 28.03.2020
Nataša Bekvalac zbog epidemije korona virusa u Srbiji vreme uglavnom provodi u svom stanu sa naslednicama Hanom i Katjom, a sada je sa mlađom ćerkom odlučila da sunčani dan provede daleko od grada. Nataša je objavila fotografije na društvene mreže… »
"Živ sam primer da je najlakše ispasti glup" Đorđe David zažalio zbog izjava o korona virusu, kaje se: "pravio sam se…

"Živ sam primer da je najlakše ispasti glup" Đorđe David zažalio zbog izjava o korona virusu, kaje se: "pravio sam se…

Blic 28.03.2020
Đorđe David ponovo se oglasio povodom korona virusa, koji mu je dijagnostikovan, pa je morao da bude hospitalizovan. Nakon što je odjeknula vest kako je sa nipodaštavanjem pričao o pomenutom virusu, Đorđe je odlučio da još jednom istupi u… »

Vesti dana »

Mijailović se oglasio o ostanku Zorana Savića u Partizanu

Mijailović se oglasio o ostanku Zorana Savića u Partizanu

Sport klub pre 49 minutajoš 43 povezane
SNS u Subotici predala listu 'Aleksandar Vučić - Subotica sutra'

SNS u Subotici predala listu 'Aleksandar Vučić - Subotica sutra'

Novi magazin pre 49 minutajoš 41 povezana
Dončić povređen: "Nije dobro, ali znate me"

Dončić povređen: "Nije dobro, ali znate me"

Sportske.net pre 10 satijoš 26 povezanih