Povezane vesti

Pismo iz Italije, šta čeka druge Evropljane

Pismo iz Italije, šta čeka druge Evropljane

RTS 28.03.2020
Sve grafike o širenju epidemije korone unutar granica nacionalnih država pokazuju isti ili vrlo sličan razvoj, sve krivulje se poklapaju sa zadrškom od dve-tri sedmice. Tu pravilnost su prvi uočili virolozi i epidemiolozi, ali njihovo znanje nije od… »
Potresno pismo iz Italije ostatku Evrope! Shvatićete koliko je ovo teško, mi znamo šta vas čeka, evo šta će se desiti...

Potresno pismo iz Italije ostatku Evrope! Shvatićete koliko je ovo teško, mi znamo šta vas čeka, evo šta će se desiti...

Kurir 28.03.2020
Poznata italijanska književnica Frančeska Melandri, koja se zbog epidemije virusa korona skoro tri nedelje nalazi u karantinu u Rimu, napisala je pismo „iz budućnosti“ Evropljanima, opisujući emocije koje će ljudi najverovatnije iskusiti u… »
“Pišem vam ovo iz vaše budućnosti, mi smo sada tamo gde ćete vi biti za par dana”: Poznata književnica iz žarišta…

“Pišem vam ovo iz vaše budućnosti, mi smo sada tamo gde ćete vi biti za par dana”: Poznata književnica iz žarišta…

Večernje novosti 28.03.2020
Frančeska Melandri ima jedinstven, kreativan i jako ljudski opis katastrofi koja nas je, kako kaže, uplela u neki paralelan ples. Poznata italijanska književnica Frančeska Melandri, koja se zbog epidemije virusa korona već skoro tri nedelje nalazi u… »

Vesti dana »