Povezane vesti

Preminuo Igor Spasov, autor kultne emisije „Pozovite 92”

Preminuo Igor Spasov, autor kultne emisije „Pozovite 92”

Politika 28.03.2020
Autor kultne emisije „Pozovite 92”, Igor Spasov, pronađen je mrtav u svom stanu na Novom Beogradu, a prema nezvaničnim informacijama, voditelj je preminuo u snu. Mediji prenose da na telu nije bilo vidljivih povreda. Spasov je živeo na relaciji… »
Novinar Igor Spasov pronađen mrtav u stanu

Novinar Igor Spasov pronađen mrtav u stanu

RTS 28.03.2020
Dugogodišnji urednik emisije "Pozovite 92", Igor Spasov, pronađen je mrtav u svom stanu na Novom Beogradu, saznaje Tanjug. Spasov je od 1982. do 1986. godine studirao na češkoj filmskoj i TV akademiji FAMU. Devedesetih je postao poznat kao autor i… »
"Dobri moj Igore prerano si otišao..." Jovana Joksimović se oprašta od voditelja koji je pronađen mrtav

"Dobri moj Igore prerano si otišao..." Jovana Joksimović se oprašta od voditelja koji je pronađen mrtav

Blic 28.03.2020
Voditelj Igor Spasov danas je pronađen mrtav, a od njega se oprostila i Jovana Joksimović. Naime, Jovana je putem svog Instagrama, uz Igorovu sliku poručila: - Zbogom dobri moj Igore. Prerano si otišao, počivaj u miru - napisala je Jovana… »
Ko se ovde bavi bejzbolom: Ova rečenica koju je tokom jedne racije 90-tih snimio Igor Spasov ušla je u legendu! (video)

Ko se ovde bavi bejzbolom: Ova rečenica koju je tokom jedne racije 90-tih snimio Igor Spasov ušla je u legendu! (video)

Kurir 28.03.2020
Igor Spasov (60), autor kultne emisije "Pozovite 92" o crnoj hronici, danas je pronađen mrtav u svom stanu na Novom Beogradu, a jedna od njegovih legendarnih emisija je ona u kojoj je prikazano hapšenje koje je izvšrila interventna jedinica u Beogradu… »
Autor kultne emisije "Pozovite 92" pronađen mrtav: Igor Spasov preminuo u snu

Autor kultne emisije "Pozovite 92" pronađen mrtav: Igor Spasov preminuo u snu

Večernje novosti 28.03.2020
Prvi nalazi istrage pokazuju da na njegovom telu nije bilo povreda. IGOR Spasov (60) autor kultne emisije "Pozovite 92" pronađen je danas mrtav u svom stanu u Novom Beogradu. Prvi nalazi istrage pokazuju da na njegovom telu nije bilo povreda i da je… »

Vesti dana »