Povezane vesti

Britanski premijer poručio građanima: Nećemo oklevati da uvedemo strože mere, najgore tek sledi

Britanski premijer poručio građanima: Nećemo oklevati da uvedemo strože mere, najgore tek sledi

Kurir 29.03.2020
Britanski premijer Boris Džonson pozvao je Britance da ostanu kod kuće i najavio strožije mere u borbi protiv koronavirusa kojim je i sam zaražen. U svom obraćanju premijer upozorava građane da najgore još sledi, zajedno s detaljima vladinih… »
Biće gore pre nego što krene nabolje - upozorava Džonson

Biće gore pre nego što krene nabolje - upozorava Džonson

RTV 29.03.2020
LONDON - Britanski premijer Boris Džonson upozorio je Britance da će se situacija povodom epidemije u zemlji pogoršati pre nego sto krene nabolje, javlja Rojters. U pismu u kojem se obraća građanima i koje će biti dostavljeno na 30 miliona adresa… »
Džonson pisao Britancima: Biće još teže pre nego što se situacija poboljša

Džonson pisao Britancima: Biće još teže pre nego što se situacija poboljša

N1 Info 29.03.2020
Britanski premijer Boris Džonson upozorio je da će situacija u vezi s koronavirusom postati još teža pre nego što se poboljša, u pismu koje je poslao svakom domaćinstvu u zemlji. Džonson, koji je u samoizolaciji pošto je potvrđeno da je zaražen… »
Džonson upozorio Britance da će se pogoršati situacija

Džonson upozorio Britance da će se pogoršati situacija

Danas 29.03.2020
Britanski premijer Boris Džonson upozorio je da će situacija u vezi s korona virusom postati još teža pre nego što se poboljša, u pismu koje je poslao svakom domaćinstvu u zemlji. Džonson, koji je u samoizolaciji pošto je potvrđeno da je… »
Johnson poručio Britancima da dolaze teški dani

Johnson poručio Britancima da dolaze teški dani

Al Jazeera 29.03.2020
Britanski premijer, i sam zaražen korona virusom, najavio je strožije mjere u borbi protiv bolesti COVID-19. Britanski premijer Boris Johnson pozvao je Britance da ostanu kod kuće i najavio strožije mjere u borbi protiv korona virusa. "Važno mi je da… »

Vesti dana »